Підвищення вартості проїзду у маршрутних таксі визнано доцільним, законним та обґрунтованим

16-05-2018

14 травня відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва міської ради.

На ньому розглянуто електронну петицію «Отмена повышения стоимости проезда в маршрутках», що набрала необхідну для розгляду  кількість голосів сєвєродончан.

У розгляді питання щодо вартості проїзду у маршрутних таксі взяли участь автор петиції, депутати міської ради, члени виконкому, керівництво сектору транспорту та зв’язку департаменту економічного розвитку міськради, представники перевізників та громадськість.

В процесі жвавого та аргументованого обговорення присутні дійшли висновку, що рішення виконкому №174 від 20.03.2018 року «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька» прийняте обґрунтовано та законно. Учасники засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва міської ради досягли спільної згоди в питанні щодо розроблення можливого механізму відшкодування вартості проїзду пільговим категоріям городян, його здешевлення учням спортивних шкіл, де відсутня альтернатива маршрутному таксі, і пошуку коштів для цього.

За інформацією газети "Сєвєродонецькі вісті"