Ви тут:

Підготовка фахівців з радіаційного контролю

20-03-2017
Категорія: 

Сєвєродонецькими міськими курсами  НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області 14-15 березня 2017 року були проведені заняття з працівниками підрозділів  Управлінь  Новоайдарського та Міловського районів Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Луганській області згідно з програмою постійно діючого семінару з підготовки хіміків-розвідників, дозиметристів.

Метою навчання є забезпечення належного рівня професійної компетентності працівників підрозділів ДСНС України для успішної реалізації функціональних обов’язків у сфері цивільного захисту, пов’язаних із залученням до робіт з дозиметричного контролю та радіаційного і хімічного спостереження у режимах повсякденного функціонування, підвищеної готовності, надзвичайної ситуації та надзвичайного  стану.

Під час проведення теоретичної і практичної складової семінару слухачі вдосконалювали свою майстерність у роботі з приладами радіаційної розвідки та контролю.

В ході навчального процесу завідувачем міських курсів Вадимом Шевченком, представником обласних курсів Олександром Агеєвим та майстрами виробничого навчання міських курсів Дмитром Зінченком і Сергієм Мірошниченком були приведені приклади з власного досвіду роботи щодо ліквідації аварійних ситуацій, пов’язаних з радіоактивними речовинами та забрудненням.

Під час проведення підсумкового контролю були прийняті заліки з виконання нормативів щодо підготовки до роботи приладів радіаційного контролю й спостереження та правильного їх використання.

Сергій Мірошниченко, майстер виробничого навчання Сєвєродонецьких міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області

Рейтинг: 
Голосов пока нет
316
0