Перепони не вадять талантам

21-01-2022

Вихованці театрального клубу «Ми разом» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у фіналі XV Всеукраїнського інклюзивного фестивалю «Восток - Схід - West-2022».

Захід відбувся у Сєвєродонецьку 18 січня в рамках Регіональної цільової програми «Молодь Луганщини» для дітей та молоді з інвалідністю. Головною метою фестивалю є створення безбар’єрності, доступності, позитивного іміджу в суспільстві та соціокультурної адаптації дітей та молоді з інвалідністю, надання психологічної допомоги і підтримки у складній суспільно-політичній ситуації, об'єднання суспільних груп, організація сприятливого середовища для творчої самореалізації, розвиток комунікативних можливостей, соціокультурних навичок, що сприяють підвищенню якості життя дітей та молоді з проблемами здоров’я та забезпеченню рівних можливостей.

Вітали учасників фестивалю почесні гості, серед яких - Тетяна Баранцова, Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю, засновниця заходу та Катерина Безгинська, заступниця голови Луганської ОДА із соціальних та гуманітарних питань.

Під час заходу учасники фестивалю - талановиті дівчата та юнаки різних вікових груп демонстрували свої таланти. Хтось декламував авторські вірші, хтось показував  хореографічні номери, вокальні та театральні постанови, дії чи трюки, яскраві костюми та результати тривалих репетицій.

Клуб «Ми разом» (керівник Аліна Тимощенко) представив глядачам музично-хореографічну мініатюру «Джазова історія», яку можна переглянути за посиланням: ]]>https://www.youtube.com/watch?v=Ec1w9dX5J8w.]]>

Під час виступу артисти намагалися передати яскраві сценічні образи, акторську майстерність, індивідуальний характер своїх героїв, взаємодію і комунікацію. Натомість дістали бурхливі оплески та дружню підтримку.

Звертаючись до учасників, Тетяна Баранцова наголосила на особливій важливості таких заходів, оскільки завдяки їм дітлахи та юнаки з інвалідністю наочно підтверджують: жодні перепони не зможуть зупинити творчі прояви юних талантів.

На наприкінці заходу всі учасники отримали дипломи і подарунки від Спілки Самаритян України Київське Об’єднання.

Організаторами заходу виступили Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями за підтримки Управління молоді та спорту Луганської ОДА, ГО «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу - Схід” та Спілки Самаритян України Київське Об’єднання.

Нагадаємо, що протягом тижня в різних містах Луганської області проходив перший етап фестивалю, в якому взяли участь понад 300 учасників. В онлайн-форматі до фестивалю були долучені діти та молодь із Київської, Сумської, Полтавської, Донецької, Закарпатської, Дніпропетровської, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Черкаської, Одеської та Житомирської областей.

Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості