Переможців військово-патріотичної гри «Джура» нагородили у Сєвєродонецьку (ОНОВЛЕНО +ВІДЕО)

20-05-2021

Навіть в посилених умовах карантинних протиепідеміологічних заходів міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і в цьому навчальному році у Сєвєродонецьку проведено успішно - на території Сєвєродонецької міської територіальної громади змагалося 48 роїв - а це 480 учасників - «Новаки» («Козачата») віком 6-10 років, «Джури» (11-14 років) та «Молоді козаки» (15-17 років).

20 травня, у День вишиванки, в Сєвєродонецьку на площі Миру за участі заступників керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олега Кузьмінова та Ірини Степаненко відбулося урочисте нагородження переможців, призерів та учасників міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Олег Кузьмінов звернувся до присутніх: «Я дякую усім від малого до великого за те, що ви долучилися до такої важливої дитячо-юнацької патріотичної гри. Ви великі молодці. Бажаю всім учасникам здоров'я та сили духу до нових перемог».

Серед найменших учасників за участь у заочному конкурсі звітів про роботу роїв нагороджено рій «Соколи» (Борівський НВК), «Завзяті бджілки» (Боровенська гімназія), «Котигорошки» (гімназія № 7), «Січ» (ліцей № 1), «Незламні» (СЗШ № 4), «Сміливі» (СЗШ № 6) та «Незламні барвінчата» (СЗШ № 18).

За участь у творчому конкурсі з використанням елементів декоративно-прикладного мистецтва «Козацька фортеця» за 1 місце нагороджено рої «Соколи» Борівського НВК та «Патріоти» СЗШ № 20, за 2 місце - «Патріот» гімназії № 7, «Котигорошки» гімназії № 7, «Невгамовні» ССШ № 17, «Незламні барвінчата» СЗШ № 18, а за 3-тє – рої «Січ» ліцею № 1, «Незламні» СЗШ № 4, «Благодать» гімназії «Гармонія» та «Соколята» СЗШ № 10.

Переможцями змагань з орієнтування «Лабіринт» стали «Козачата» СЗШ № 1, «Козачата» НВК-колегіуму посіли 2 місце, а рій «Сміливі» СЗШ № 6 - 3 місце.

Найкраще подолали туристсько-спортивну смугу перешкод «Соколята» СЗШ № 12, «Незламні барвінчата» СЗШ № 182  на 2-му місці, а «Соколи» Борівського НВК на третьому.

У вікторині «Люби і знай свій рідний край» лідери визначилися так: 1 місце - рій «Соколята» СЗШ № 12, 2 місце - – рій «Незламні барвінчата» СЗШ № 18; 3 місце – рій «Патріот» гімназії № 7.

Серед учасників середньої вікової групи «Джури» у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки 1 місце посів рій «Козацький гурт» СЗШ № 15, 2 – рій «Незламні» СЗШ № 18, 3 – рій «Сапсан» СЗШ № 10.

В інтелектуальній грі-вікторині «Відун» призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце – рій «Нащадки козаків» Новоастраханського ліцею, 2-ге – рій «Сапсан» СЗШ № 10, 3-тє – рій «Джмелі» Борівського НВК.

Туристсько-спортивну смугу перешкод найвдаліше пройшов рій «Незламні» СЗШ № 18, поступилися їм «Богуни» з СЗШ № 13, а третє місце у «Нащадків козаків» (СЗШ №1).

Переможцем конкурсу з надання домедичної допомоги «Рятівник» став рій «Сапсан» СЗШ № 10, ІІ місце посів рій «Литаври» СЗШ № 4, а ІІІ-тє – рій «Гарт» багатопрофільного ліцею.

В змаганнях з орієнтування «Пластун» («Лабіринт») перемогли «Котигорошки» СЗШ № 14, ІІ-гі - «Орли» ліцею № 1; ІІІ-ті - «Джмелі» Борівського НВК.

Перше місце в конкурсі строю та пісні «Впоряд» виборов рій «Сапсан» СЗШ № 10, друге - рій «Джмелі» Борівського НВК, третє – рій «Незламні» СЗШ № 18.

У загальному заліку серед роїв середньої вікової групи «Джури» І місце посів рій «Сапсан» № 10, ІІ - рій «Джмелі» Борівського НВК, ІІІ – рій «Незламні» СЗШ № 18.

Старша вікова група «Молоді козаки» також показала високі результати. У змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки переміг рій «Сапсан» Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, на другому місці – рій «Незламні» НВК-колегіуму, третє місце посів рій «Вартові Сходу» СЗШ № 18.

Інтелектуальна гра-вікторина «Відун» закінчилася з такими результатами: І місце – рій «Сєвєродонецькі отамани» СЗШ № 20, ІІ – рій «Сапсан» СМЦНПВТКУМ, ІІІ – рій «Незламні» НВК-колегіуму.

Переможцем конкурсу «Фізична підготовка» став рій «Сапсан» (СМЦНПВТКУМ), ІІ місце – «Вартові Сходу» СЗШ № 18, ІІІ – «Східна фортеця» СЗШ № 14;

В конкурсі з надання домедичної допомоги «Рятівник» першість також за роєм «Сапсан» СМЦНПВТКУМ, ІІ місце - у «Сєвєродонецьких отаманів» СЗШ № 20, ІІІ - за роєм «Східна фортеця» СЗШ № 14.

Рій «Сапсан» СМЦНПВТКУМ посів І місце і в конкурсі строю та пісні «Впоряд», ІІ - рій «Незламні» НВК-колегіуму, ІІІ - рій «Східна фортеця» СЗШ № 14.

В метанні гранати першість вибороли «Мрійники» СЗШ № 6, друге місце – за роєм «Східна фортеця» СЗШ № 14, а третє – за «Незламними» з НВК-колегіуму.

Змагання з орієнтування «Пластун» («Лабіринт») також пройшли дуже вдало - найкращі результати в рою «Східна фортеця» СЗШ № 14, ІІ місце – «Мрійники» СЗШ № 6, ІІІ - «Сєвєродонецькі отамани» СЗШ № 20.

Конкурс «Тактична підготовка» виграв рій «Сапсан» СМЦНПВТКУМ, другими стали «Сєвєродонецькі отамани» СЗШ № 20, а третіми – рій «Ватра» СЗШ № 5.

У загальному заліку серед роїв старшої вікової групи «Молоді козаки» найкраще виступив рій «Сапсан» СМЦНПВТКУМ, ІІ місце - «Східна фортеця» СЗШ № 14; ІІІ - «Незламні» НВК-колегіуму.

Усіх переможців, призерів та учасників нагороджено грамотами і цінними подарунками.