«Перемогла дружба»: команда Сєвєродонецької міськради обіграла військомат в товариському матчі з футболу

23-07-2016

22 липня на основному полі стадіону «Хімік» відбувся товариський футбольний матч між командами Сєвєродонецької міської ради та міського військового комісаріату. Захід присвячений другій річниці визволення міста від незаконних збройних формувань.

Військові та чиновники зіграли матч у два тайми по 25 хвилин кожен. В результаті напруженої боротьби команда Сєвєродонецької міської ради перемогла військомат з рахунком 7:2.

За участь у матчевій зустрічі з футболу та з нагоди 2-ї річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань переможених нагородили подякою. Переможці ж отримали кубок, який під час свого виступу перед присутніми на церемонії нагородження секретар міськради Григорій Пригеба запропонував віддати військовим. «Перемогла дружба! Я цей кубок передав би на зберігання військомату, не зважаючи на те, що ми перемогли. Вони заслуговують на це більше своєю поведінкою, ніж ми, чиновники. Вони завжди охайні та стоять на захисті нашої Батьківщини. Підтримуєте це?», - запитав Григорій Пригеба у представників своєї команди, на що ті згодилися.

Звернувся до присутніх й керівник Сєвєродонецького військового комісаріату Олег Чехута, який виступив капітаном команди. «Дякую за цей матч. Ми дійсно за службою трохи забули за спорт і за нагоди із радістю про нього згадали, - сказав Олег Чехута і, тримаючи в руках кубок, додав. – Дякую за довіру. Я думаю, ми відіграємо».

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради