Патріотизм справами: закінчено ремонт військомату

27-08-2019

27 серпня відбулося відкриття після капітального ремонту приміщення призовної дільниці Сєвєродонецького міського військового комісаріату. В урочистостях взяли участь військовослужбовці, керівництво міста та військового комісаріату, лікарі.

Ця будівля не ремонтувалася з 80-х років минулого століття і знаходилась у незадовільному стані. А там проходили медичні огляди молоді жителі міста. Тому керівництво міста відгукнулася на звернення військового комісара, а Сєвєродонецька міська рада, за наполяганням депутатської групи «Сєвєродончани» виділила 1,5 млн. грн. з міського бюджету  на проведення капітального ремонту  приміщення.

Заступник військового комісара, начальник групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Луганського обласного військового комісаріату, підполковник Сергій Мага від імені військового комісара Луганської області полковника Юрія Полулященка подякував міській владі та особисто керівнику депутатської групи «Сєвєродончани» Ігорю Буткову за те, що сьогодні міський військкомат та лікарі мають гідні умови для своєї праці. Він зауважив, що у Сєвєродонецьку приміщення призовної дільниці є найкращим в області, оскільки місцева влада піклується про умови призовників, військовозобов’язаних та тих, хто тут працює.

Військовий комісар Сєвєродонецького військового комісаріату підполковник В’ячеслав Суханов у свою чергу наголосив, що сьогоднішня подія і є прикладом дійсного патріотизму, прикладом належного відношення до ЗСУ, до розбудови нашої держави та ЗСУ.

Депутат  Сєвєродонецької міської ради, голова комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігор Бутков висловив надію на подальшу співпрацю і підтримку. Пряма мова: «Дорогие сограждане! Хотелось бы именно так к вам обратиться, т.к. со времен Древней Греции сограждане – это патриоты, которые защищают свое государство. Для меня Северодонецк - это мой город. Военкомат – это лицо армии. Отсюда начинается воинская служба. Городская власть откликнулась на обращение городского военкома Вячеслава Суханова и выделила деньги на ремонт. Я думаю, мы будем продолжать сотрудничество. Здесь еще многое нужно сделать. Мы должны придерживаться принципа: армия с народом, а народ с армией».

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував військовим за службу та зазначив: «Це гідний вклад міської влади щодо покращення умов для призовників, які вперше йдуть на захист Вітчизни саме звідси. Зі свого боку хочу сказати, що в подальшому ми будемо вас підтримувати, щоб у вас були комфортні умови. Також ми будемо робити все, щоб наше місто було привабливим та комфортним. Дякую за службу!»

Депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко сказав: «Військовий комісаріат для сєвєродончан – це об’єкт, який завжди існував у нашому місті і являється  невід’ємною частиною міської інфраструктури. Депутатський корпус налаштований на розбудову міської інфраструктури – на це виділяються гроші. Ми прагнемо, щоб таких відновлень було дедалі більше».

Після урочистої частини всі бажаючі рушили подивитись відремонтоване приміщення призовної дільниці Сєвєродонецького міського військового комісаріату.

]]>Відеоматеріал можна подивитися на yоutube-каналі Сєвєродонецької міської ради.]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере