Оздоровлення дітей пільгових категорій на узбережжі Чорного моря

29-07-2021

26 липня перша група дітей пільгових категорій (дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, дітей загиблих учасників АТО) у кількості 40 осіб відправилась на оздоровлення та відпочинок на узбережжя Чорного моря Херсонської області (м. Скадовськ) до Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім. Ю.О. Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України (ДЗОВ ім. Гагаріна).

Загалом цього літа планується оздоровити 80 дітей зазначених пільгових категорій на узбережжі Чорного моря. Оздоровлення та відпочинок триватимуть 21 день. Відправлення другої групи дітей у кількості 40 осіб відбудеться 9 серпня.

Оздоровлення дітей здійснюється за кошти міського бюджету у відповідності до Комплексної програми Сєвєродонецької міської територіальної громади "Оздоровлення та відпочинок дітей на 2021 рік", затвердженої розпорядженням керівника Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області від 04.02.2021 № 223 (зі змінами).