Олександр Стрюк: Сєвєродонецьк має значний потенціал для успішного розвитку, тому  Стратегія громаді потрібна

20-08-2020

20 серпня керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк зустрівся з Наталією Бойко - виконавчою директоркою Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, яка є незалежною експерткою зі стратегічного планування Українського фонду соціальних інвестицій та консультантами Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій.

Головними напрямками зустрічі були започатковані раніше за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій соціальні проекти: створення тимчасового житла  для ВПО (пр. Космонавтів,18-А) і  утеплення фасаду з частковою заміною вікон в  ДНЗ «Сонечко» (пр. Енергетиків, 28). А також було обговорено питання щодо подальшої партнерської діяльності в рамках стратегічного планування, а саме розробки Стратегії розвитку Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року та План її реалізації на 2021-2023 роки.

Наразі триває її розробка – відбувається етап аналізу. Наталія Бойко презентувала голові ВЦА Олександру Стрюку Профіль громади та зазначила про розпочату роботу над аналізом анкет, отриманих від представників бізнесу, лідерів громади та жителів громади щодо визначення напрямків, проблематики та бачення майбутнього розвитку громади.

Наталія Бойко запросила керівника ВЦА Олександра Стрюка до ефективної команди голів громад і продовжити співпрацю з Асоціацією міст України.

Олександр Стрюк подякував за можливість співпрацювати з командою професіоналів та запевнив: «Ті социально важливі проєкти, які були розпочаті у місті, будуть обов'язково продовжені. Сєвєродонецьк має значний потенціал для успішного розвитку, тому  Стратегія громаді потрібна, як для залучення інвесторів так і для того, щоб громада постійно рухалася за планом свого розвитку».

Черговий етап розробки Стратегії – це планувальний етап. На цьому етапі будуть проведені засідання тематичних підгруп, засідання оновленої робочої групи із розробки Стратегії. Після етапу досліджень буде проведений SWOT – аналіз громади, сформульоване стратегічне бачення, стратегічні напрями і під кожний напрям буде розроблено План дій. Планується проведення в громаді дискусійних майданчиків із громадськими лідерами, підприємцями, молоддю, ВПО, ІТ – спеціалістами щодо проєктних ідей, які потрібно включити в Стратегію розвитку громади на період до 2027 року та План її реалізації на період 2021 – 2023 роки. Родзинкою стратегічного планування стане розробка лого та слогана Сєвєродонецької міської територіальної громади і для цього планується проведення конкурсу серед учнівської молоді на кращий бренд громади. Це дозволить привернути увагу молоді до бачення майбутньої трансформації громади на сучасний, модерновий та творчий простір людського розвитку.

***Розробка Стратегії фінансується УФСІ в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI» за рахунок коштів Уряду Німеччини через банк розвитку KFW.

Средняя: 5 (2 оценок)