Обрано нового секретаря Сєвєродонецької міської ради

23-12-2018

На четвертому пленарному засіданні 54-ї сесії Сєвєродонецької міської ради, яке відбулося 22 грудня, депутати достроково припинили повноваження секретаря міської ради Ельвіни Марініч.

За результатами таємного голосування обрано нового секретаря міської ради. Ним став депутат від БПП «Солідарність» Вячеслав Ткачук.

Згідно з рішенням «Про дострокове припинення повноважень міського голови Казакова Валентина Васильовича», обов’язки міського голови покладено на секретаря міської ради з 22  грудня 2018 року.

Секретарю міської ради надано право вчиняти дії від імені Сєвєродонецької міської ради без довіреності, у тому числі підписувати фінансові документи, у тому числі для подання в установи Державного казначейства та банківські установи тощо.