Обрано нового голову міської організації ветеранів України

10-09-2019

10 вересня відбулась звітно-виборна конференція Сєвєродонецької міської організації ветеранів України.

Сєвєродонецька організація ветеранів України - найчисельніша у Сєвєродонецьку, та налічує 15 225 чоловік, серед яких ветерани ВВВ, учасники бойових дій, діти війни, ветерани МВС та військовослужбовців,  а також ветерани праці. На звітну конференцію обрано 143 делегати. Присутніх було 117 делегатів.

До президії конференції увійшли: В.Ф. Корженко, П.І. Сікоєва, А.О. Новохатній, М.І. Прокопенко, С.М. Дядик, депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» А.А. Гавриленко, голова Луганської обласної організації ветеранів України Н.Г. Талдонов, Ю.А. Шверк – довірена особа новообраного народного депутата України Олексія Кузнєцова.

На конференції були підведені підсумки роботи Сєвєродонецької міської ради ветеранів за звітний період і окреслені задачі на наступні роки, обрано Раду міської організації ветеранів та ревізійну комісію, делегатів на обласну конференцію Луганської обласної організації ветеранів, та нового голову міської організації ветеранів України.

Ним став Сергій Дядик. Сергій Миколайович займав посаду першого заступника міського голови, депутат міської ради двох скликань, керівник приватного підприємства, багато років активно підтримує міську організацію ветеранів.

Сергій Дядик висловив слова подяки за надану довіру та визначив основні пріоритетні завдання. «Головне завдання - поліпшення життя ветеранів. Ми будемо робити все для того, щоб співпраця з міською владою нарощувалася», - наголосив новообраний голова Сєвєродонецької міської організації ветеранів України.

Депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко привітав учасників конференції та зазначив: «Ми, найбільша депутатська група міської ради, ставимо перед собою завдання -  допомагати нашим ветеранам. Але, поки ми будемо разом, поки ми будемо допомагати організації ветеранів - все у нас буде добре.

Хочу сказати слова подяки діючому складу ради ветеранів та особисто Володимиру Федоровичу Корженко за роботу, що сприяла забезпеченню соціального захисту ветеранів.

Сьогодні ви обрали головою Сергія Миколайович Дядика.

Знаю особисто Сергія Миколайовича, як грамотного керівника підприємства, досвідченого господарника, що працював в органах місцевого самоврядування і який знає шляхи вирішення проблем організації.

Вітаю його і вас та висловлюю  величезні слова подяки всім членам організації за ваш запас життєвих і духовних сил. Спасибі за ваш багатий життєвий досвід. Хочу побажати кожному з вас миру, здоров'я та благополуччя».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере