Обережно: бурульки!

25-01-2018

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.

Загрозливою є ситуація поблизу під'їздів багатоповерхових будинків та при вході до торговельних майданчиків. Вірогідність травмування в цих місцях є найвищою.

Застерігаємо: йдучи повз будинки у період танення снігу треба бути особливо уважним, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки. Спершу обов’язково треба впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

Варто триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найнебезпечніший маршрут руху. Ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі, якими позначені небезпечні місця.

Шановні батьки! Особливу увагу зверніть на роз’яснювальну роботу серед дітей щодо можливих наслідків падіння бурульок з дахів будинку.

Пам'ятайте, що дотримання цих основних правил безпеки дозволить уникнути трагічних наслідків.

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради