Новорічний концерт від «Магми»

21-12-2016

Напередодні Нового року у місті проходить безліч урочистих заходів. Це ярмарки новорічних та різдвяних сувенірів, відкриття міської ялинки, учнівські ранки. А крім цього ще й звітні святкові концерти різних творчих колективів, які продовжують прекрасний і довгий цикл зимових свят.

Одним з таких передноворічних подарунків став гала-концерт від сімейно-спортивного центру «Магма», який двома етапами відбувся 17 грудня у міському Палаці культури.
Чудовий настрій всім бажаючим дарували вихованці та учасники центру. На урочистий новорічний вогник завітали і представники міської влади.
Заступник міського голови Андрій Гавриленко від імені міської ради та її виконавчого комітету привітав присутніх з прийдешніми святами.
«Сьогоднішнім концертом ми починаємо низку новорічних заходів, які протягом кількох тижнів будуть проходити на новорічних майданчиках міста – це будівля МПК, міські площі, шкільні, позашкільні та дошкільні установи, – зазначив Андрій Анатолійович. – Ми починаємо святкувати Новий рік. Тому, перш за все, з прийдешнім вас Новим роком! Я хотів би побажати, щоб у 2017 році кожен з вас був здоровим, щоб рік видався вдалим для кожного присутнього в залі, для нашого міста і держави в цілому, щоб кожен був особисто щасливий. Хочу побажати вам миру, благополуччя та удачі».

Після урочистого відкриття заходу та привітальних слів, новорічну естафету прийняли творчі колективи «Магми», які в цей день радували городян і гостей творчими номерами до пізнього вечора.

Олеся ПЕТРОВА