Новорічні фантазії школярів

06-01-2017

Сєвєродонецький центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді підбив підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція».
Метою заходу є пропаганда серед дітей бережливого ставлення до природи, збереження зелених насаджень хвойних дерев, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності підростаючого покоління, формування практичних умінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.
У конкурсі взяли участь поза­шкільні та загальноосвітні заклади Сєвєродонецька: школи №4, 5, 8, 10, 13, 14, 15, 16, СМ ЦЕНТУМ, СМ ЦДЮТ, ЦТКЕУМ, СДЮК «Юність».
Було представлено 47 робіт у семи номінаціях. Калейдоскоп дитячої фантазії, різноманітних технік виконання, цікавих композиційних рішень втілилися в майстерно виконаних роботах учасників конкурсу. Це в’язані сніговики, картини з зимовими пейзажами, іграшки-сувеніри, новорічні стилізовані ялинки, святкові букети й вінки з макаронних виробів тощо.
Переможцями конкурсу у номінації «Стилізована ялинка» визнано СЗШ №5, 8, 14, СМ ЦЕНТУМ та СМ ЦДЮТ. А робота гуртка «Чарівна майстерня» (керівник М.П. Винник) стала учасником Все­українського етапу конкурсу.
У номінації «Новорічний букет» перше місце посіли гурток «Флористика та фітодизайн» (керівник О.В. Матвієвська), Вікторія Носко, Анастасія Запічна, Поліна Зайцева, вихованки СДЮК «Юність» (керівник А.Б. Соболь). Робота гуртка «Флористика та фітодизайн» стала учасником Всеукраїнського етапу конкурсу.
Друге місце посіла робота учениці 1 класу СЗШ №8 Олександри Селіхової, третє – учениці 2 класу СЗШ №13 Поліни Мітрофанової.
У номінації «Новорічний вінок» кращими визнано роботи учениці 1 класу СЗШ №10 Віри Радіонової (І місце), учениці 1 класу СЗШ №8 Олександри Селіхової (ІІ місце), учениць СЗШ №5 Ганни та Юлії Чумак (ІІІ місце).
Номінація «Новорічна композиція» принесла перемоги СМ ЦЕНТУМ, зокрема, гурткам «Флористика та фітодизайн» (керівник В.М. Хорунжа) та «Юні квітникарі» (керівник В.О. Туркевич), а також вихованкам СДЮК «Юність» Таїсії Латиш, Марії Сікало (керівник А.Б. Соболь). Друге місце – в учениці 6 класу СЗШ №16 Аліси Іванченко, третє – у вихованки СМ ЦДЮТ Василіси Криворотової (керівник В.О. Головко). Роботи гуртків «Флористика та фітодизайн» і «Юні квітникарі» стали учасниками Всеукраїнського етапу конкурсу.
У номінації «Сюжетна композиція» І місце виборов учень 1 класу СЗШ №10 Єгор Іванченко, ІІ місце – члени гуртка «Юні туристи-крає­знавці» (керівник Ю.В. Галатайстрова), а ІІІ – вихованці гуртка «Сувенірна майстерня» Олеся Латиш, Таїсія Латиш, Дим’ян Латиш, Олеся Богдановська, Руслан Воробйов, Дмитро Бережний (керівник О.В. Донченко).
Переможцем у номінації «Новорічна картина чи колаж» стала учениця 9 класу СЗШ №4 Софія Мусієнко, друге місце посіла учениця СЗШ №5 Кіра Моклакова (керівник З.В. Кулакова), третє – учень СЗШ №14 Владислав Куренков (керівник О.І. Скрипнік).
Учениця 1 класу СЗШ №15 Альона Просяннік здобула перемогу у номінації «Новорічний подарунок», друге місце – в учениці 11 класу багатопрофільного ліцею Калерії Капітонової, третє – в учениці 6 класу СЗШ №4 Діани Красіворон. Робота учениці 1 класу СЗШ №15 Альони Просяннік стала учасником Всеукраїнського етапу конкурсу.
Конкурс-виставка «Новорічна композиція» доводить нам, що саме творча діяльність формує естетичний смак у нашого майбутнього покоління. Виставка працює на базі Сєвєродонецького екологічного Центру. Найголовніше, що таким чином ми допомагаємо сучасній молоді не тільки гармонійно розвиватися, але й формуємо певні відношення до Батьківщини, її природних багатств.

За інф.  ЦЕНТУМ