Нехай цвіте Сєвєродонецьк у буйному цвітінні знань та квітів

30-05-2017

Благоустрій міста має стати позитивною звичкою його мешканців. Приємно спостерігати за тим, як містяни виконують вправи, спрямовані на наведення та підтримання чистоти та краси в Сєвєродонецьку. Кожен має бути зацікавленим в тому, щоб його двір чи вулиця були охайними. Сприяє в популяризації та пропагуванні наведення порядку та чистоти й міськрада. Для органів місцевого самоврядування вже стало доброю традицією співпрацювати в цьому напрямку зі Східноукраїнським національним університетом ім. В. Даля. В минулому році за фінансової підтримки Сєвєродонецької міської ради учні висадили квіти та дерева в студентському парку. Цього року в рамках акції «Нехай цвіте Сєвєродонецьк в буйному цвітінні знань та квітів» на клумбі перед головним входом учбового корпусу закладу на вул. Донецькій студенти висадили 80 петуній. Квіти надав відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міськради. Рослини придбані за кошти міського бюджету.

«Ця акція сприяє трудовому, екологічному та естетичному вихованню серед молоді. До того ж подібні заходи розвивають в людей відчуття прекрасного, а також привчають до благоустрою міста. Сєвєродонецька міськрада та відділ молоді та спорту й надалі буде усіляко сприяти проведенню таких акцій», - каже головний спеціаліст відділу молоді та спорту міськради Світлана Попова.

Владислав СТАРИЦЬКИЙ