Найталановитішим дітям пропонуємо долучитися до Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

04-01-2018

У березні 2018 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» святкуватиме свій ювілей та 10-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.

За цей час зазначена премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».

Для здобуття Премії «Диво-Дитина» запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, які зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

Якщо Ви володієте вищенаведенними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію «Диво-Дитина», Вам необхідно:

• правильно заповнити анкету за підписом батьків або уповноважених осіб,
  • копію свідоцтва про народження,
  • матеріали, які свідчать про досягнення учасника (копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото-, відео- , статті та інші матеріали).

Документи необхідно відправити за адресою: ТОВ «Премія «Диво-Дитина», 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712

Прийом анкет учасників та інших документів триває до 15 березня щорічно. Урочиста церемонія нагородження переможців премії відбувається у IІ кварталі щорічно. Дата та місце проведення нагородження щорічно визначається Оргкомітетом та повідомляється номінантам, які пройшли перший відбірковий тур, у письмовій формі.

Подробиці на сайті ]]>www.divo-dutuna.com]]>