Ви тут:

Нагороджено найкращих працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

15-03-2019
Категорія: 

15 березня, у переддень Дня робітників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення в міському Палаці культури грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради та цінними подарунками нагороджено найкращих працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення та для усіх запрошених працівників цих галузей влаштовано святковий концерт.

Немає такої іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльністю підприємств, установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя мешканців кожного будинку, кожної родини, багато в чому залежить від надійності і якості надання житлово-комунальних послуг, професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Завдяки наполегливій праці 7-ми комунальних підприємств та близько 1400 працьовитих рук, незважаючи на всі негаразди, на сьогодні Сєвєродонецьк забезпечений усіма життєво необхідними послугами: питною водою, теплом, електропостачанням. Проводиться ремонт житлового фонду, мереж зовнішнього освітлення, дорожнього покриття вулиць, вивозиться сміття, ведеться благоустрій територій, працюють аварійні служби і громадський транспорт. Саме працівники житлово-комунального господарства роблять все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших городян. Від їх професіоналізму і сумлінності залежить комфортність життя і загальний соціальний настрій мешканців міста. Створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом їх життя.

Привітати працівників житлово-комунальної господарства завітали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський та заступник міського голови Валентин Пригеба.

Вячеслав Петрович звернувся до присутніх: «Завдяки вашій нелегкій щоденній праці на належному рівні забезпечується стабільна робота комунальних підприємств, освітлюються вулиці, без перебоїв в будинки подається вода та тепло, в чистоті утримуються вулиці, під’їзди, прибудинкові території. 

Любов до рідного міста, велике бажання та прагнення робити його охайним, чистим і красивим, а життя мешканців затишним надихає вас на самовіддану, сумлінну, клопітку щоденну працю на благо громади. Вдень і вночі, в будні і свята, без вихідних ви забезпечуєте комфортне проживання у місті. Переконаний, що ми разом - команда і нашими спільними зусиллями Сєвєродонецьк стане одним з найчистіших та найкрасивіших міст і відповідатиме європейським стандартам.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу самовіддану працю. Бажаю вам благополуччя, професійних досягнень та звершень на користь міської громади. Миру, здоров’я та процвітання вам і вашим родинам, подяки та поваги від людей. Нехай кожен день дарує вам віру в добро та любов до рідного міста!»

Вячеслав Ткачук разом із заступниками за високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу, вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи галузі й з нагоди Дня робітників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення нагородив грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради і цінними подарунками:

- Надію Андріївну Толоконнікову, бухгалтера КП «Житлосервіс «Світанок»;

- Ларису Олександрівну Осадчу, інженера КП «Житлосервіс «Світанок»;

- Тамару Борисівну Вилку, інженера КП «Житлосервіс «Світанок»;

- Галину Богданівну Суничук, старшого майстра дільниці № 3 КП «Житлосервіс «Світанок»;

- Сергія Віталійовича Дубейка, старшого майстра дільниці № 2 КП «Житлосервіс «Світанок»;

- Ірину Євгенівну Богданову, комірника дільниці № 1 КП «Житлосервіс «Світанок»;

- Зою Олександрівну Сєвєрін, прибиральницю службових приміщень КП «Житлосервіс «Світанок»;

- Геннадія Івановича Колодєзєва, слюсаря-сантехніка КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька»;

- Михайла Миколайовича Винника, слюсаря-сантехніка КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька»;

- Павла Костянтиновича Шуліку, водія автотранспортних засобів КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька»;

- Сергія Васильовича Дмитрієва, майстра КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька»;

- Павла Миколайовича Афанасьєва, головного інженера КП «Сєвєродонецькліфт»;

- Івана Івановича Ткачова, токаря 5-го розряду КП «Сєвєродонецькліфт»;

- Вадима Євгеновича Овраменка, електромонтера по ремонту апаратури та засобів зв’язку 6-го розряду КП «Сєвєродонецькліфт»;

- Володимира Юрійовича Івахно, слюсара з обслуговування теплових мереж 5-го розряду дільниці з транспортування теплової енергії тепловими мережами  КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

- Олександра Михайловича Бриль, слюсаря з обслуговування теплових мереж 5-го розряду дільниці з транспортування теплової енергії тепловими мережами КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

- Радіона Абдішекуровича Усманова, слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування 5-го розряду дільниці з виробництва теплової енергії котельними КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

- Тетяну Миколаївну Мєдвєдєву, майстра зміни дільниці з виробництва теплової енергії котельними КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

- Ірину Карлівну Чернову, контролера теплового господарства 3-го розряду відділу збуту КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

- Валентину Іванівну Яструбинську, бухгалтера КП «Сєвєродонецьккомунсервис»;

- Олександра Івановича Сосну, водія автотранспортних засобів 1-го класу КП «Сєвєродонецьккомунсервис»;

- Олену Миколаївну Мазайло, диспетчера КП «Сєвєродонецьккомунсервис»;

- Надію Борисівну Ковальську, прибиральника службових приміщень КП «Сєвєродонецьккомунсервис»;

- Бринзу Валерія Олександровича, першого директора КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»;

- Надію Володимирівну Тищенко, головного бухгалтера КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»;

- Світлану Юріївну Донченко, водія тролейбуса КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»;

- Олексія Вікторовича Мордовець, слюсаря з ремонту рухомого складу КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління».

- Валентину Іосіповну Гонтарь, кондуктора громадського транспорту КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління».

- Дмитра Григорійовича Єрещенка, електромонтера з випробувань та вимірювань КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»;

- Миколу Володимировича Паніна, доглядача кладовища КП «Сєвєродонецьке підприємство благоустрою та ритуальної служби»;

- Андрія Олександровича Ципло, слюсаря аварійно-відновлювальних робіт служби каналізаційних насосних станцій та мереж ТОВ «ТАУН СЕРВІС»;

- Зою Іванівну Шмакову, інженера з приймання замовлень КП «Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації»;

- Клавдію Олександрівну Ковальчук, голову органу самоорганізації населення житлового району Щедрищеве.

- Любов Пилипівну Данько, голову органу самоорганізації населення  району Автовокзалу.

- Галину Сергіївну Ананьєву, заступника начальника відділу житлово-комунального господарства Управління житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ради

- Костянтина Володимировича Потапкіна, заступника начальника Управління житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ради.

А насичену концертну програму для присутніх представили артисти міського Палацу культури, за що неодноразово отримували шквал аплодисментів від вдячних глядачів. 

 

Довідкова інформація:

 

Комунальне підприємство «Житлосервіс «Світанок» є одним з найбільших підприємств житлово-комунального господарства. Воно засноване ще у 2005 році. Тоді на обслуговуванні підприємства було 84 житлових будинків, чисельність колективу складала 57 працівників. З 2016 року після об’єднання всіх «Житлосервісів», КП «Житлосервіс «Світанок» надає послуги з управління 711 житловими будинками та чисельність працівників збільшилось до 346 осіб.

На підприємстві працює більше 10 робочих династій та робітників, які працюють на підприємстві тривалий час і передають свій опит молодим працівникам та фахівцям.

За результатами бізнес рейтингу України підприємство неодноразово входило до найкращих підприємств країни за основним видом діяльності - «Управління нерухомим майном».

У 2018 році  КП «Житлосервіс «Світанок» прийняло участь у конкурсі на надання послуг з управління житловими будинками міста та стало переможцем. На теперішній час КП «Житлосервіс «Світанок» працює в сталому режимі, своєчасно надаються послуги мешканцям будинків, впроваджено диспетчерська службу підприємства з прийому заявок від населення та контролю за їх виконанням.

 

Комунальне підприємство «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» здійснює свою діяльність з 2005 року, основними напрямками роботи підприємства:

- забезпечення належного рівня житлово-комунального обслуговування населення, створення відповідних умов для проживання, ліквідація аварій на внутрішньо будинкових мережах водопостачання, водовідведення, центрального опалення та електромереж;

- забезпечення безперебійної роботи технічного обладнання житлового фонду, який знаходиться на обслуговування Підприємства.

Підприємство має дві виробничі бази, бокси, майстерні, адміністративне приміщення, більше ніж 10 одиниць транспортних засобів, верстатне обладнання, інструменти, інвентар, комп’ютери. Завдяки злагодженому колективу підприємства в кількості 107 працівників, в тому числі оперативної служби «05» підприємство обслуговує практично весь житловий фонд міста, об’єкти відділу освіти, відділу культури, фонду комунального майна, пенсійного фонду, приміщення Сєвєродонецької міської ради та інші. З червня 2016 року підприємство виконує технічне обслуговування та поточний ремонт системи центрального опалення комунального житлового фонду міста.  

На підприємстві працюють три династії (Павла Васильовича Шуліки, Вікторії Миколаївни Шохіної, Романа Владиславловича Ярмака). Родини працюють з моменту заснування підприємства і продовжують передавати свій досвід молоді.  

За час роботи за сумлінну працю багато робітників з інженерно-технічного та виробничого складу були нагороджені почесними грамотами, цінними подарунками, подяками від Луганської обласної державної адміністрації, Сєвєродонецької міської ради та керівництва підприємства.

Щорічно колектив підприємства приймає активну участь в організації святкових заходів для містян. На радість громадянам міста встановлюються новорічні ялинки, стовп на Масляну, торговельні будиночки на ярмарки та інші культурні заходи.

За 2018 рік підприємством виконано більш ніж 20000 заявок на аварійні роботи із них: по електриці – приблизно 3000, по опаленню – 7000, зварювальних робіт – 4000, чистка каналізації – 2600, слюсарних робіт - 3000.

В 2018 році підприємство за кошти місцевого бюджету придбало 2 сміттєвоза і почало вивіз твердих побутових відходів, що значно покращує санітарний стан міста та робить чистішими вулиці міста.

 

Комунальне підприємство «Сєвєродонецькліфт» було створено у 2005 році, шляхом відокремлення у самостійне підприємство зі складу Сєвєродонецького комунального підприємства житлового господарства Спеціалізованої дільниці по обслуговуванню та ремонту ліфтів. У теперішній час основним видом діяльності Комунального підприємства «Сєвєродонецькліфт» є технічне обслуговування, ремонт, монтаж ліфтів усіх типів та призначення, утримання, обслуговування, ремонт світлофорних об'єктів, мереж зовнішнього освітлення міста та прилеглих селищ. На постійному технічному  обслуговуванні перебуває 432 ліфта у житлових будинках міста, ліфти різних типів у міських лікарнях та на підприємствах міста, 23 світлофорних об'єкта, 114,5 км. мереж зовнішнього освітлення міста та прилеглих селищ з 2867 світлоточками. 

Колектив складається із 71 кваліфікованого працівника:  електромеханіків по ліфтам, електромонтерів по обслуговуванню зовнішнього освітлення міста, робітників інших спеціальностей, інженерно – технічні працівників з досвідом роботи та необхідною освітою. 

На підприємстві працюють робітники стаж роботи на підприємстві яких перевищує 10 та більше років.

Те, що усі 100 % ліфти у житлових будинках міста знаходяться у режимі постійної експлуатації, є найкращим показником серед міст України. За досягнення у галузі ліфтового господарства, КП «Сєвєродонецькліфт» у жовтні 2018 року було відзначено Національним бізнес – рейтингом та отримало відзнаку «Золото рейтингу» серед державних та комунальних підприємств України.

Крім виконання основних виробничих завдань, колектив підприємства також активну участь у забезпеченні зміцнення державності та законності в України. Так, 4 працівників підприємства у складі Збройних Сил України, прийняли участь у проведенні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в окремих районах Луганської та Донецької областей.   

 

Комунальне підприємство «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» є одним з теплопостачальних підприємств міста. Підприємство забезпечує надійність теплопостачання в новій частині міста: в житловому фонді,  бюджетних організацій та інших споживачів. Основними видами діяльності підприємства є виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

На балансі підприємства знаходиться три котельні, які забезпечують теплом 168 житлових будинків з 21555 абонентами, 16бюджетних організацій та 160 інших споживачів: юридичних осіб й фізичних осіб-підприємців. Протяжністьтрубопроводів теплопостачання складає 126,8 км трубопроводів в двотрубному виконанні.

Чисельність працюючих на підприємстві складає 174 особи. Більшість фахівці маютьповну вищу освіту і високий кваліфікаційний рівень.

Пріоритетним напрямком діяльності підприємства є забезпечення високої якості послуг теплопостачання, надійності експлуатації обладнання, його модернізації та оновлення, спрямованого на раціональне та економне використанняпаливно-енергетичних ресурсів. У 2018 році підприємством виконані наступні заходи:

    - замінено близько 4 км теплових мереж з використанням попередньоізольованих труб;

    - виконано капітальний ремонт двох котлів на котельні 71 мікрорайону;

    - встановлено частотні перетворювачі на тягодуттєвому обладнанні всіх котлів котельнь підприємства.  

    В 2018 році підприємство  завершило  облаштування житлових будинків, які знаходиться на його обслуговуванні, приладами обліку теплової енергії.

 

Комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервис» - з 2007 р. здійснює надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Для якісного та своєчасного надання послуг на балансі підприємства перебуває: 10 сміттєвозів, 6 самоскидів, 3 навантажувача та трактор. Підприємство постійно в своїй діяльності намагається підвищувати якість послуг, які надаються споживачам. Так для забезпечення належного санітарного стану території міста в 2018 році зібрано та вивезено більше 200,0 тис. м3 відходів. Придбано  контейнери для збору  відходів від населення та 15 портальних контейнерів обсягом 7м3, які були придбані за рахунок коштів міського бюджету.

На підприємстві працює 98 працівників. В колективі багато ветеранів: один з робітників працює на цьому підприємстві більше 35 років, 25 робітників - більше 10 років. Колектив оновлюється, в 2018 році було прийнято 4 молодих спеціаліста, які вже встигли себе зарекомендувати, як відповідальні та кваліфіковані робітники. Робітники підприємства постійно підвищують свій професійний рівень, 7 робітників без відриву від виробництва здобувають вищу професійну освіту.   

Одним з не менш важливих напрямків діяльності підприємства є утримання, ремонт та експлуатація автодоріг міста. В 2018 році проведено роботи по поточному ремонту 26 вулиць міста, придбана механічна підмітальна установка, застосування якої дозволить більш ефективно та швидко виконувати роботу з прибирання доріг від піску та сміття.

 

КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»

40 років тому у Сєвєродонецьку почали курсувати тролейбуси і з цього часу почалася нова сторінка в історії міста – сторінка розвитку електротранспорту. За цей час були злети та падіння, радощі та печалі,  але завдяки професіоналізму, відданості, плідній праці робітників Сєвєродонецького тролейбусного управління, підприємство живе і продовжує працювати на благо спільноти. На даний час на підприємстві працюють 257 кваліфікованих працівників.  Щоденно  на маршрути виходять 24 тролейбуси, щоб забезпечити ритмічне функціонування всіх сфер міської життєдіяльності. Послугами електротранспорту щоденно користуються більш як 37000 мешканців та гостей нашого міста.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у транспортне обслуговування населення підприємство неодноразово нагороджувалось подяками та нагородами  від керівництва міста та області.

 

КП «Сєвєродонецьке підприємство благоустрою та ритуальної служби» займається діяльністю з благоустрою міста та виконуєважливу для кожної людини роботу по організації і проведенню поховань. Наше сьогоднішнє життя важко уявити без стабільної роботи цього багатофункціонального підприємства, на якому працює 17 працівників.

 

ТОВ «ТАУН СЕРВІС» підприємство, яке з 2009 р. експлуатує об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства у відповідності до умов Концесійного договору

Основним видом діяльності ТОВ «ТАУН СЕРВІС» є надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення більше 53 тис.  абонентів.

На підприємстві працюють 234 робітника. Для них створені безпечні та нешкідливі умови праці, щорічно підвищується рівень заробітної плати. У ТОВ “ТАУН СЕРВІС” дуже злагоджений та цілеспрямований колектив. Результати роботи визначаються не лише зусиллями окремих співробітників, а й скоординованістю їх спільних дій, професіоналізм та багаторічний досвід роботи

У ТОВ “ТАУН СЕРВІС” працюють співробітники, безперервний стаж  роботи на підприємстві  яких перевищує 20 та більше років.

    Робітники ТОВ “ТАУН СЕРВІС” неодноразово нагороджувались Подяками та нагородами Управління житлово-комунального господарства м. Сєвєродонецька та Сєвєродонецької міської ради.

В 2018 році навиконання Інвестиційної програми, підприємством здійснена:

  • Модернізація системи управління насосними агрегатами 16-ти свердловин Щедрищівського та Замулівського водозаборів.
  • Реконструкція системи освітлення  каналізаційних насосних станцій № 1 і № 2та  адміністративного комплексу..
  • Реконструкція надземної ділянки напірного каналізаційного колектору по вул. Пивоварова від прохідної №1 ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ АЗОТ" до перехрестя з пр.Гвардійським,
  • Реконструкція підземної ділянки напірного каналізаційного колектору в районі перехрестя  вул. Пивоварова з пр. Гвардійськиий,
  • Реконструкція ділянки самопливного каналізаційного колектора міста по вул. Науки.
  • Реконструкція системи управління 6-ти насосними агрегатами  каналізаційних насосних станцій № 1 та № 2

 

Комунальне підприємство “Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації” створено у 1992 р. Підприємство надає послуги:

- з інвентаризації об'єктів нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів;

- з оформлення довідок про зареєстроване (або відсутність) нерухомого майна;

- послугу “Шлюб за добу”.

Підприємство неодноразово нагороджувалось почесними грамотами, листами - подяки, було переможцем обласного конкурсу “Кращий роботодавець року; у Всеукраїнському конкурсі на кращій колективний договір Федерація профспілок України нагородила дипломом за здобуття першого місця та почесним знаком “За розвиток соціального партнерства”, за офіційними даними Державної статистики нагороджено Орденом “Статус-нагорода “Професіонал галузі”.

 

Органи самоорганізації населення

У відповідності до Закону України «Про органи самоорганізації населення» в житловому районі Щедрищеве, районах Лікарняного містечка та Автовокзалу, селищах Павлоград, Синецький, Лісна дача, селі Воєводівка створені органи самоорганізації населення, основними завданнями яких є задоволення соціальних,  культурних, побутових та інших потреб мешканців шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг, участь в реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.

Голови ОСН:

- організовують територіальні збори мешканців;

- готують статистичні звіти;

- надсилають листи, запити та звернення до виконавчих органів міської ради і підприємств;

- організовують зустрічі з депутатами;

- ініціюють проведення суботників з прибирання територій;

- розглядають скарги від населення, тощо.

 

Управління житлово-комунального господарства міської ради, як самостійний виконавчий орган Сєвєродонецької міської ради. Управління ЖКГ організовує розробку та реалізацію заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи житлово-комунального господарства міста, організовує виконання рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, інших нормативно-правових актів.

Управління ЖКГ реалізує державну політику у сфері житлово-комунального господарства щодо утримання будинків і споруд, загальноміських та прибудинкових територій, теплоенергетики, водопостачання та водовідведення, комплексного благоустрою, озеленення, зовнішнього освітлення, санітарного очищення, електротранспорту, ритуального обслуговування тощо.

В УЖКГ працювали и працюють високопрофесійні спеціалісти, які координують роботи підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста.

 

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
1276
0