Нагородили сєвєродонецьких підприємців

03-09-2018

2 вересня, у День підприємця, сєверодонецьких підприємців нагородили на великій сцені. Святкування та нагородження до Дня підприємця проходило у рамках проведення «Severodonetsk CITY - Фестиваль ТвогоМіста».

Бізнесменів міста привітав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв: «Сьогодні ми відзначаємо День підприємця, тому дозвольте від імені народного депутата України Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова та від себе особисто, привітати наших підприємців з професійним святом! Ні для кого не є секретом, що саме підприємці є головною рушійною силою будь-якої держави, саме на їх плечах тримається економіка держави та соціальний захист нашого населення. Щира вдячність нашим місцевим підприємцям за те, що вони в такий нелегкий для нашої України час приймають активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем нашого міста. В цей день хочеться побажати невичерпної енергії, натхнення, здійснення усіх задумів, мудрості в справах, процвітання, стабільності, добра та благополуччя їм та їхнім сім’ям. Нехай кожна започаткована ними справа буде вдалою та успішною. Зі святом Вас дорогі наші шановні підприємці!»

Після вітальних слів Ігор Слєсарєв вручив найкращим підприємцям міста 2018 року грамоти та подарунки від Сєвєродонецької міської ради. Так, за активну участь у житті міста, небайдужість, вагомі здобутки та з нагоди відзначення у Сєвєродонецьку Дня підприємця України нагороджено колектив ПрАТ «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» під керівництвом Єлісєєва Володимира Васильовича; колектив ТОВ НДПІ «Водоочисні технології» під керівництвом Івоніна Михайла Володимировича; колектив закусочної «EspressobarKaVa» під керівництвом Деміденко Тетяни Володимирівни; колектив ТОВ «КЛАРІАНТ Україна» під керівництвом Балан Сергія Миколайовича; колектив ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ» під керівництвом Кошовця Миколи Володимировича; колектив ТОВ «Гведеон» під керівництвом Трегубова Олексія Вікторовича; колектив ТОВ «ФЕНІКС ДИСТРИБЬЮШН» під керівництвом Котова Євгена Миколайовича; колектив ТОВ «Юліана» під керівництвом Биканова Валерія Олександровича; колектив спорткомплексу «ГУДЗОН» (власник Трушкін Михайло Іванович); ФОП Шикаревська Марина Іванівна («АБРИС»); ФОП Семенов Дмитро Володимирович; колектив ПрАТ «Сєвєродонецький НДІХІММАШ» під керівництвом Казачинера Віктора Борисовича; колектив ТОВ «ГРА – ХОЛДИНГ» під керівництвом Залозної Катерини Вячеславівни; колектив ТОВ «Рестакамп» «Наше кафе» під керівництвом Горбасевич Ірини Анатоліївни; колектив BeautycenterAURA під керівництвом Рєпіної Оксани Юріївни; колектив медичного центру «Гіппократ» під керівництвом Водяника Вадима Валерійовича; ФОП Зражевський Роман Олександрович; колектив ТОВ «Амір плюс» під керівництвом Грановського Олексія Едуардовича.

Крім того, перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв подякував організаторам, волонтерам та учасникам за проведення «Severodonetsk CITY - Фестиваль ТвогоМіста» та вручив подяку від Сєвєродонецької міської ради організатору заходу Олександру Смоляному та спільно з ним відзначив волонтерів.

Слід зазначити, що протягом двох днів 1-2 вересня на відвідувачів фестивалю чекали лекторії з сучасних бізнесових тематик, фудкорт (вулична їжа) і маркет (будь-яка продукція) від місцевих підприємців, спортивна локація (бадмінтон, волейбол, фрісбі) та вечірні розважальні програми за участі DJ’s зі своїми сетами на різноманітні тематики.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Средняя: 5 (4 оценок)