Нагороди до Дня волонтера

09-12-2016

5 грудня по всьому світу відзначають Міжнародний день волонтера, започаткований у 1985 році Генеральною Асамблеєю ООН на 40-й сесії. У спеціальній резолюції міжнародним урядам було запропоновано відзначати цей день як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку». З того часу в світовому суспільстві 5 грудня здійснюються заходи для спонукання людей долучатися до волонтерської справи та відзначення найкращих, в тому числі і державними нагородами.

Так, з нагоди свята Сєвєродонецький міський голова Валентин Казаков за дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія Гарбуза нагородив листами подяки ЛОДА за значний особистий внесок у зміцнення обороноспроможності української держави, мужність, самовідданість, високий професіоналізм волонтерів з Сєвєродонецька Сосо та Ганну Абделані, Олену Щірову та Марину Лорію.

Під час зустрічі волонтери мали змогу поспілкувати­ся з керівництвом міста, поставити хвилюючі запитання, звернутися по допомогу з певними проблемами.

Валентин Казаков відзначив важливу роль волонтерів у розвитку та добробуті нашого міста, регіону і держави: «Сьогодні волонтерство – потужний соціaльно-суспільний рух. Я дякую вам за роботу та діяльність, яка приносить користь іншим людям і суспільству в цілому».

Олеся ПЕТРОВА