Ви тут:

Набули щирих друзів

08-06-2018
Категорія: 

П’ятого червня у місті Кремінній відбулося урочисте закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Змагання проходили на базі Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії».
Наше місто на них представляв козацький рій «Сапсан», до якого увійшли учні десятого класу ЗЗСО №10: Владислав Журавльов (ройовий), Олексій Капуста, Максим Кійко, Ілля Коноплін, Іван Максилевич, Катерина Новицька, Анастасія Семеніхіна та Костянтин Шахтін.

Як і на попередньому етапі, сєвєродонецькі козаки демонстрували свої знання історії в інтелектуальній грі-вікторині «Відун», перетягували линву, долали смугу перешкод, надавали першу долікарську допомогу та транспортували умовно потерпілого, творчо звітували на «Ватрі» тощо. Результати наших хлопців і дівчат нагадували добру кардіограму: у конкурсах «Рятівник» та «Впоряд» «Сапсан» тримався середини, виборовши восьмі місця; у «Відуні» дещо схибили, а от у змаганнях зі стрільби стали другими. Результат загального заліку – одинадцяте місце (з шістнадцяти), звичайно ж, засмутив, але хлопці і дівчата пригадали, як щиро підтримували їх керівники – вчитель фізичної культури Ю.В. Чебанов і педагог-організатор І.В. Журиленко, і погодилися, що далеко не все так погано, як здається на перший погляд. Вони отримали добрий життєвий урок, набули вірних друзів, прагнуть у рідній школі набрати сильнішу команду і допомогти їй здобути перемогу, а ще ж й своє не забули та чуже прихопили, бо отримали грамоту і подарунок за влучну стрільбу.

А вже на самій церемонії закриття «Джури» свій позитив і вправність продемонструвала ще одна сєвєродонецька команда – творча: хлопці з хореографічного колективу «Діамант» (керівник Н.І. Котелевська) Центру дитячої і юнацької творчості подарували присутнім красиву, сповнену енергії, танцювальну композицію «Козачата». І ще довго до класу, де збиралися додому ці молодші школярі, зазирали різні люди – від організаторів гри, представників обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, до чергових кадетів: «Ви справжні козачата, хлопці. Ну, просто молодці!».

 

Інф. "СВ"

Рейтинг: 
Голосов пока нет
357
0