На території м. Сєвєродонецька та адміністративно підпорядкованих йому населених пунктів порушників містобудівного законодавства оштрафовано на 250 тис. грн.

31-07-2017

Відділом державного архітектурно - будівельного контролю Сєвєродонецької міської ради протягом липня здійснено 2 позапланові перевірки та виявлено двох порушників містобудівного законодавства. За результатами проведення контрольних заходів правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафні санкції у розмірі 17 тис. грн.

Загалом протягом першого півріччя 2017 року Відділом проведено 26 заходів державного архітектурно - будівельного контролю щодо перевірки виконання суб’єктами містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, стандартів і правил. Посадовими особами Відділу виявлено 15 випадків порушення вимог містобудівного законодавства. За результатами проведених контрольних заходів усіх правопорушників притягнуто до відповідальності та накладено штрафні санкції на загальну суму 250 тис. грн., з яких на даний час  210 тисяч вже сплачено до бюджету міста Сєвєродонецька.

Основними  правопорушеннями є виконання будівельних робіт без оформлення документів, які дають право на їх виконання, експлуатація об’єктів, не прийнятих в передбаченим законодавством порядку експлуатацію, порушення вимог державних будівельних норм щодо ведення  виконавчої документації, відсутність належним чином затвердженої проектної документації, незабезпечення авторського та технічного нагляду при будівництві.

Відділ  державного архітектурно-будівельного контролю Сєвєродонецької міської ради нагадує про необхідність суворого дотримання вимог чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності. Суб’єкти містобудівної діяльності мають змогу звернутися за отриманням консультацій до спеціалістів Відділу за адресою бульвар Дружби Народів, 32, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93404, Е-пошта: gaskseveratgmail [dot] com Телефони: (06452) 4-13-06; (06452) 4-14-36.