На особистому контролі: завершення ремонту внутрішньоквартальних доріг і тротуарів

03-07-2019

2 липня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів робочу нараду з керівниками комунальних служб міста та підрядних організацій щодо завершення ремонту внутрішньоквартальних доріг і тротуарів у Сєвєродонецьку.

Розмова була складною. За вимогою доповісти про стан незавершених дорожніх робіт Вячеслав Ткачук звернувся до начальника відділу капітального будівництва міськради Андрія Ларіна та начальника управління житлово-комунального господарства міськради Антона Ковалевського.

«Ні я, ні сєвєродончани в цей раз не мають намірів чекати, коли почнуться дощі чи ожеледиця, щоб підрядники завершили ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів. Ви багато зробили в цьому році , але роботи на 100% відсотків не закінчено. Фінансування з міського бюджету депутати виділили. Тому на все про все, з огляду на потужність та об’єми робіт і вашу можливість, термін закінчення зазначених робіт для вас 20 липня. І це жодним чином не повинно вплинути на якість робіт», - зазначив Вячеслав Ткачук.

Начальник відділу капітального будівництва міськради Андрій Ларін доповів про хід робіт і повідомив, що у кварталі №49 підрядник ЛСУ-10 вже закінчив ремонт доріг та до 12 липня завершить ремонт у кварталі №39а. Крім того, він пообіцяв, що підрядник ТОВ «Флангер» відповідно виділених коштів  завершить роботи в кварталах №№ 23, 23а, 23в, 29, 50, 56, 61 до 15 липня. Усі підготовчі роботи проведено – залишилося тільки заасфальтувати ці внутрішньоквартальні дороги і тротуари.

Начальник управління житлово-комунального господарства міськради Антон Ковалевський також підтвердив, що всі роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг і тротуарів буде закінчено до 15 липня поточного року.