На особистому контролі: дитячий садочок №43 «Веселка»

03-07-2019

03 липня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук під час виїзної робочої наради проконтролював хід виконання протокольних доручень щодо завершення ремонтних робіт та введення в експлуатацію дитячої виховної установи загального розвитку №43 «Веселка».

Вячеслав Ткачук  прокоментував результати наради: «Є розуміння підрядника та замовника щодо дотримання термінів введення в експлуатацію усього дитячого комплексу 15 серпня поточного року. Основні роботи повинні бути закінчені до 30 липня, а до 10 серпня повинні закінчитися всі роботи з благоустрою, озеленення тощо. Складено графік з кожної ланки робіт, які потрібно виконувати, проставлено терміни та закріплено виконавців, які особисто за це відповідають. Фінансування виділене та забезпечене на 100%. Тому будь-які питання підрядника щодо якихось непогоджень розбивалися як об айсберг.

Наразі закінчено роботи з вкладання тротуарною плиткою головного входу дитсадка. Ведуться роботи з монтажу обладнання у харчоблоці та підключення його до електроенергії. На завершальній стадії роботи з вентиляції приміщень будівлі. Ще залишається облаштування частини доріжок, оздоблення літніх павільйонів, установка бокового входу зі сторони «Великої кишені», встановлення огороджень, покіс трави та бур’янів, підрізка кущів тощо. Це «дрібниці», але з мого значного досвіду будівництва споруд, будинків та заводів, вони займають багато часу як раз коли його не буде.

Вважаю, що на будівельному майданчику хороший настій та розуміння завдання забезпечать скоріше введення об’єкту в експлуатацію».

Матеріал по темі: "Коли чекати справжнього відкриття у Сєвєродонецьку ДНЗ №43 «Веселка»?"

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)