На майданчиках і аренах

24-05-2017

Гімнастика спортивна

18 – 20 травня проходив Відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики «Лисичанська весна», пам’яті В. Матліна. У ньому брали участь дівчата з Лисичанська, Сєвєродонецька і Рубіжного.

Наші спортсменки завоювали 9 медалей. Переможницями стали Аліна Сікач та Ганна Гаркушина. Срібних нагород удостоєні Марія Вачрідзе, Єлизавета Щербак, Єлизавета Петюк і Анастасія Левчук. Бронзу вибороли Ксенія Малакеєва, Влада Соколова та Варвара Тихомирова.

Підготувала спортсменок Любов Вікторівна Дорофеєва.

На 20 травня у Старобільську був запланований матч чемпіонату Луганської

області з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н. Сєвєродонецька команда, яку тренує Андрій Сергійович Микитченко, мала зустрітися зі своїм суперником – командою з Марківки. Але наші хлопці стали переможцями, не провівши жодної хвилини на полі. Через неявку марківчанам зарахували технічну поразку (3:0).

Легка атлетика

19 – 20 травня проходив відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 р.н. та молодші на призи Н.А. Зюськової. Срібні винагороди завоювали Богдан Пивоваров в бігу на 100 м, Ігнат Комплектов в бігу на 400 м, Єлизавета Ляшенко в стрибках у довжину та Олександра Стрижак у стрибках у висоту. На третю. сходинку

п’єдесталу піднялися Ігор Свістунов (біг 400 м) та Назарій Горобець

(стрибки у довжину). Підготували призерів змагань тренери-

викладачі Микола Іванович Трембач і Станіслав Юрійович Кулєш.

ххх

20 травня у Києві пройшов командний чемпіонат України з естафет (легка

атлетика). Вихованець КДЮСШ-2 Олександр Рязанцев разом з партнерами по збірній області в естафеті 4 по 400 м показав результат 3.26,3 хв, посівши четверте місце. Тренер – Станіслав Юрійович Кулєш.

Велоспорт

18 – 19 травня у Чернігові відбулися чемпіонат України у командній парній гонці з велоспорту (маунтенбайк) та ІІІ етап чемпіонату України (крос-кантрі елімінатор) з велоспорту (маунтенбайк). Сєвєродончанин Вадим Тихонов з партнером по команді в парній гонці посіли третє місце. Також на цих змаганнях Вадим Тихонов виконав норматив майстра спорту України. Підготував спортсмена Євген Васильович Ігнатов.

Відділ молоді та спорту