На комунальних підприємствах міста будуть створені Наглядові ради

23-01-2019

22 січня депутати на засіданні позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради прийняли рішення «Про Наглядові ради комунальних підприємств, які засновані на комунальній власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк Луганської області». Наглядові ради створюються задля забезпечення прозорості та законності діяльності КП, підвищення ефективності їхнього управління.

Наглядова рада обов’язково утворюється на комунальних унітарних підприємствах за наявності одного з таких критеріїв:

1. Розмір чистого доходу такого комунального унітарного підприємства або господарського товариства згідно з даними останньої річної фінансової звітності перевищує 2,5 млн.грн.;
  2. Розмір статутного капіталу новоутвореного комунального унітарного підприємства, господарського товариства на дату його утворення перевищує 100 тис.грн.;
  3. Кількість працівників становить 100 та більше осіб.

Згідно з критеріями, Наглядові ради на комунальних підприємствах, що підпорядковані Сєвєродонецькій міській раді та є об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк Луганської області будуть створені на:

-  Комунальному підприємстві «Житлосервіс «Світанок»;

-  Комунальному підприємстві «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»;

- Комунальному підприємстві «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька»;

- Комунальному підприємстві «Сєвєродонецьккомунсервис»;

- Комунальному підприємстві «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»;

- Комунальному підприємстві «Комбінат шкільного харчування»;

- Комунальному підприємстві «Сєвєродонецькліфт»;

- Комунальному некомерційному підприємстві «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Сєвєродонецької міської ради.

- Комунальному некомерційному підприємстві «Міська стоматологічна поліклініка» Сєвєродонецької міської ради.

- Комунальному некомерційному підприємстві «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради;

- Комунальному некомерційному підприємстві «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Сєвєродонецької міської ради.

Затвердили депутати й Положення про Наглядові ради комунальних підприємств, у якому серед іншого зазначено, що до складу Наглядової ради входять Голова, секретар та члени Наглядової ради. Голова Наглядової ради очолює Наглядову раду. Голова та секретар Наглядової ради обираються та відкликаються депутатами Сєвєродонецької міської ради.