Ви тут:

На черговій сесії міської ради

12-03-2018
Категорія: 

Засідання чергової сорок першої сесії міської ради відбулось 6 березня. Провів його міський голова Валентин Казаков.

Порядок денний засідання містив понад 150 питань.

Першими прийнято зміни до міського бюджету на 2018 рік. Рішенням передбачено внести зміни до доходної та видаткової частини міського бюджету, а саме збільшити доходну частину міського бюджету на 2018 рік за загальним фондом на 4 125 740 грн. Зазначене збільшення доходів міста обумовлене тим, що розпорядженням голови Луганської ОДА від 21.02.2018р. № 153 місту виділено субвенції на проведення коронарографії, стентування в сумі 3 975 740 грн. та на придбання  пристроїв для проведення зовнішнього тестування з іноземних мов в школах міста в сумі 150 000 грн.

Також виділено додаткові кошти з міського бюджету у сумі 8 262 055 грн. за рахунок вільного залишку бюджетних коштів на початок року. Рішенням зокрема передбачені такі видатки:

  • по закладах дошкільної освіти: додатково виділено кошти на оплату харчування у зв`язку зі збільшенням його вартості у сумі 1 557 956 грн., на оплату монтажу автоматичної системи пожежної сигналізації для ДНЗ № 43 у сумі 180 871 грн., на збільшення вартості харчування при проведенні заходів у літній період у сумі 11 676 грн.;
  • по загальноосвітнім школам: виділено додаткові кошти на харчування учнів у зв`язку зі збільшенням його вартості у сумі 3 051 112 грн.;
  • Управлінню праці та соціального захисту населення виділено кошти на оплату громадських робіт у сумі 97 001 грн.;
  • міському Палацу культури виділено додаткові кошти на проведення робіт зі встановлення пожежної сигналізації у сумі 162 035 грн.;
  • на капітальний ремонт стадіону КДЮСШ №2 виділено кошти у сумі 1 000 000 грн.;
  • на будівництво автоматичної установки пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу у таких клубах: «Іскра», «Підліток», «Факел», «Самбо», «Меридіан», «Восход», виділено кошти у сумі 267 771 грн.

Голосували за прийняття міських цільових програм на 2018 рік. Серед інших затверджено Програму капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів інфраструктури міста Сєвєродонецька. Так, у програмі визначено перелік робочих проектів, які розроблені за кошти міста, на момент розгляду програми не реалізовані, або можуть бути реалізовані: будівництво мереж зовнішнього електропостачання сел. Боброво; будівництво стадіону з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49 а; реконструкція нежитлового приміщення за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, 41 під "Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів"; капітальний ремонт СДЮСТШ ВВС «Садко»; капітальний ремонт СЗОШ № 5 (термомодернізація); капітальний ремонт басейну та підсобних приміщень ДЮСШ №1; будівництво зовнішнього електропостачання території в районі озера Чисте. Серед заходів, які заплановані до виконання на рік, розмітка доріг, пішохідних переходів, капремонт доріг і внутрішньоквартальних доріг, будівництво світлофорного об’єкту на перехресті пр. Гвардійського та вул. Автомобільної, реконструкція заплавних мостів №1 і №2, будівництво мереж зовнішнього електропостачання с. Боброве, реконструкція ДНЗ №24, будівлі ДНЗ №45, реконструкція вивільнених приміщень СЗШ№13 під відкриття ДНЗ «Сонечко», заміна віконних блоків у школах №4, 11, 15, гімназії, Борівському НВК, будівництво спортивного майданчику для міні-футболу 42х22 (вул. Гагаріна, 97).

Прийняли позитивне рішення щодо програми «Контактний центр оперативного реагування на проблеми територіальної громади м. Сєвєродонецька «Служба 05». Контактний центр м. Сєвєродонецька – це єдиний диспетчерський центр, який забезпечує оперативне реагування на звернення членів територіальної громади, сприяє співпраці підприємств, установ міста незалежно від їх форм власності у попередженні і ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій, здійснює контроль за своєчасним виконанням порушених у зверненнях питань з метою надання населенню якісних послуг у всіх сферах життєдіяльності міста.

На 2018 рік затверджено й цільову програму створення та розвитку системи відеоспостереження м. Сєвєродонецька. Вона є продовженням Програми 2017-го року. Так, у цьому році зокрема передбачено встановлення 50-ти відеокамер, а також створення комунікаційної мережі, що охоплює 10 існуючих відеокамер та 50 нових. На її реалізацію у міському бюджеті на 2018 рік заплановано 709,0  тис. грн. Виконання завдань Програми посилить контроль за публічним порядком у місцях скупчення масового скупчення людей; забезпечить відеофіксацію правопорушень, використання відеозаписів у якості доказової бази; підвищить оперативність роботи міських комунальних служб і підвищить якість благоустрою міста.

Програма утримання, поточного ремонту та реконструкції системи зливової каналізації м. Сєвєродонецька пройшла жваве обговорення під час засідання виконкому 5 березня та була прийнята депутатами. Серед заходів Програми утримання насосної станції, поточний ремонт мереж зливової каналізації, гідродинамічна очистка зливової каналізації, паспортизація системи зливової каналізації. Їх виконання дасть змогу поліпшити стан міської зливової каналізації, впорядкувати відведення поверхневого стоку з території міста з дотриманням водоохоронного законодавства, вирішити питання проектування реконструкції очисних споруд зливної каналізації.

Затверджена програма «Ліфти м. Сєвєродонецька на 2018 рік» передбачає модернізацію 30-ти ліфтів, придбання і встановлення диспетчерського обладнання для 432-х станцій керування ліфтом та 2-х диспетчерських вузлів управління, експертне обстеження 48-ти ліфтів. Як зазначається у Програмі, за останні роки, зважаючи на зусилля, спрямовані міською радою та КП «Сєвєродонецькліфт» на підтримку належного технічного стану ліфтів та їх безпечну експлуатацію, ліфтовий парк житлового фонду перебуває практично у 100%-му робочому стані.

Була прийнята і програма відновлення, реконструкції та будівництва мереж зовнішнього освітлення м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ. У 2018 році заплановано виконати завдання, серед яких капремонт мереж зовнішнього освітлення сел. Синецький, Воєводівка, Павлоград, вулиць Сєвєродонецька, району Щедрищевого; встановлення декоративного освітлення проспектів Гвардійського, Центрального, Хіміків; влаштування освітлення 4-х пішохідних переходів. Також намічено покращення  екологічної обстановки, так як буде виключено з експлуатації ртутні джерела світла.

Затвердили депутати також Програму капітального ремонту каналізаційних колекторів господарсько-побутових стоків м. Сєвєродонецька. На 2018 рік заплановано капітальний ремонт каналізаційних колекторів по вул. Науки - вул. Вілєсова, по вул. Курчатова, по вул. Автомобільній (від вул. Гагаріна до вул. Федоренка).

Затверджено на 2018 рік міські цільові програми: сприяння здійсненню повноважень органам самоорганізації населення на території Сєвєродонецької міськради, Дитячі майданчики м. Сєвєродонецька, реконструкції системи теплопостачання мікрорайону МЖК "Мрія", утримання озер м. Сєвєродонецька.

Депутати прийняли звіти про виконання деяких міських Програм за минулій рік, звіт щодо здійснення державної регуляторної політики Сєвєродонецькою міською радою у 2017 році, звіт за 2017 рік про надходження та перерахування коштів від оренди та відчуження комунального майна територіальної громади м. Сєвєродонецька до відповідних бюджетів.

Більшість прийнятих питань порядку денного стосувалося землеустрою та землекористування.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
543
0