На 46-у засіданні виконкому вирішили…

22-12-2016

21 грудня відбулося 46-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Зокрема, прийнята до відома інформація про стан військового обліку військовозобов'язаних і призовників у м.Сєвєродонецьку в 2016 році та завдання на 2017 р.

Затверджені технологічні та інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у міському ЦНАПі, а також встановлено режим роботи деяких об’єктів.

Погоджене розміщення, режим та строк роботи засобів пересувної мережі під час ярмаркової та сезонної торгівлі на території м. Сєвєродонецька комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку м. Сєвєродонецька». Прийнято рішення доручити вищезазначеному КП здійснювати контроль та утримання місць торгівлі в місті на територіях відповідно до схем розташування.

Впроваджено у діловодство відділу з соціально-гуманітарних питань комп'ютерної програми «Облік об'єктів торгівлі лікарськими засобами та об'єктів з надання медичних послуг».

Затверджене Положення міського конкурсу «Найкращий проект соціально-економічного розвитку міста», основними завданнями якого, зокрема, є стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді; виявлення обдарованих дітей, учнівської молоді; реалізація здібностей талановитих дітей, учнівської молоді тощо. В документі зазначено, що конкурс триватиме з 10 лютого до 1 квітня наступного року, а його переможці отримають нагороди від Сєвєродонецької міської ради.

Затвердили члени виконкому й Положення про іменні стипендії Сєвєродонецької міської ради для учнів Сєвєродонецьких загальноосвітніх шкіл. Цим рішенням передбачене грошове заохочення школярів-переможців та учасників конкурсу «Найкращий проект соціально-економічного розвитку міста».

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради