На 20-й сесії вирішили…

25-11-2016

24 листопада відбулося пленарне засідання 20-ї (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання.
Внесені зміни до міського бюджету на 2016 рік. Зокрема, цим рішенням передбачено виділення коштів на шкільні та дитячі комунальні заклади: 198 тис. грн. на ліжка в дитсадки, 756 тис. грн. – інвентар для дитсадків та халати для більш, ніж 900 їх працівників, 56,5 тис. – меблі та техніка, 185 тис. грн. – спортінвентар для шкіл та інші статті видатків. Затверджено звіт про виконання бюджету за 9 місяців поточного року.
Прийнята низка міських програм на 2017-й рік: програми протидії захворюванню на туберкульоз, сприяння розвитку громадянського суспільства, «Турбота», «Розширення діючого центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сєвєродонецької міської ради», зайнятості населення міста Сєвєродонецька тощо. Зокрема, завданнями останньої є розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць, підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно активного населення, мобільності робочої сили на ринку праці та удосконалення регулювання трудової міграції, сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці та демобілізованих учасників антитерористичної операції, сприяння зай­нятості внутрішньо переміщених осіб.
Затверджена низка статутів у новій редакції міських комунальних установ – шкіл, дитсадків та інших установ відділу освіти і відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міськради: СЗШ І-ІІІ ступенів №1, Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Льодового Палацу спорту, КДЮСШ №3, комунального дошкільного навчального заклад (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Веселка» та інших.
Розглянули та прийняли депутати кілька земельних питань: про припинення права користування, передачу в оренду або поділ земельної ділянки тощо.
Одним з важливих питань цього засідання стала згода на передачу матеріальних цінностей та нерухомого майна, що розташоване за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Ломоносова, 19, де розташоване Територіальне медичне об’єднання МВС у Луганській області, з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька до сфери управління МВС України. Відповідне звернення-прохання було направлено до міськради т.в.о. начальника головного управління Національної поліції України в Луганській області О.Л. Федотова. На сесії був присутнім заступник начальника управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України А. С. Смик. Він розповів, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков дав доручення «зміцнити та розширити медичну базу, яка знаходиться в дислокації міста Сєвєродонецьк». «Так співпало, що сьогодні було чергове засідання міської ради. Ми звернулися до них (депутатів – ред.) поставити в порядок денний передачу цілісного майнового комплексу на баланс МВС України, як відомча лікувальна установа. Місто, ми так зрозуміли, також доклало багато зусиль і матеріальних цінностей. Воно вже дало певні документи для оформлення в тимчасове користування. Але ми розуміємо, що для того, щоб розвивати цю базу, МВС повинно повністю володіти цим майном. Ми вийшли з клопотанням на виконуючого обов’язки голови міської ради, до депутатів звернулися. Дякую їм за розуміння», – каже заступник начальника управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України. Відтепер Територіальне медичне об’єднання МВС у Луганській області знаходиться на балансі Міністерства внутрішніх справ та буде фінансуватися з бюджету цього відомства. Анатолій Савелійович Смик каже, що отримати безкоштовне медичне забезпечення зможуть в цьому закладі не тільки співробітники МВС, тут не відмовлять у невідкладній медичній допомозі будь-якому громадянину.
Депутати засідали в цей день більше п’яти годин. За цей час обранці розглянули усі питання порядку денного, тому 20-а (чергова) сесія була оголошена закритою.

За інформацією «Сєвєродонецькі вісті»