Мужності й геройства свято

12-10-2018

Урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва 12 жовтня продовжилися на площі біля міського Палацу культури. Там на городян і гостей міста чекали виступ військового оркестру 53-ї окремої механізованої бригади, частування польовою кашею та гарячим чаєм, для дітей влаштовано патріотично-виховну конкурсну програму.

Міські урочисті заходи та святковий концерт розпочалися у міському Палаці культури. Вітальні слова та поздоровлення захисникам лунали зі сцени від керівництва міста та військових.

В.о. міського голови Інна Фесенко звернулася зі сцени до присутніх: «14 жовтня ми відзначаємо урочисте і світле свято - День захисника України. Це свято захисників незалежності й територіальної цілісності України, мужності та героїзму. Це свято наших предків - запорізьких козаків. Цього ж дня українці споконвіку святкують День Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається оберегом України та її захисників.

Війна нас змінила. Ми вчимося бути іншими. Ми вчимося цінувати те, що раніше не цінували. Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто віддав своє життя за наше мирне небо і нашу єдину Україну. Ми молимося за них. Ми просимо заступництва у Пресвятої Богородиці. Хай тільки мирне небо буде над нашим містом та над нашою рідною Україною!».

Слова вітання від народного депутата України, міського голови Валентина Казакова та вдячності захисникам за відданість рідній землі та рідному народові передав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, наголосивши, що наші воїни виборюють для нас і для всього нашого народу мирне майбутнє і що є слушна нагода піднести Пресвятій Богородиці молитви, щоб вона взяла під своє покровительство кожного нашого солдата, аби кожен з них повернувся живим і здоровим.

Поздоровив захисників й військовий комісар Сєвєродонецького міськвійськомата В’ячеслав Суханов.

З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва Почесними грамотами, грамотами, подяками виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та подарунками відзначено військовослужбовців Сєвєродонецького міського військового комісаріату, військових частин А7284, А0206, А0536; оперативно-тактичного угрупування “Північ”.

Зворушливим моментом стало вручення подарунків від міської ради дітям загиблих героїв АТО: доньці Гуртяка Юрія - Ангеліні, сину Літовка Миколи - Сергію, сину Ключка Віталія - Ярославу, сину Шинковенка Артема – Єлізару, донькам Левченка Сергія - Анастасії та Оксані.

Під час хвилини мовчання присутні схилили голови за полеглими, які ціною свого життя захищали Україну.

Захисників зі святом мужності, сили волі, відчайдушності, патріотизму та любові до рідної землі також вітали творчі колективи міського Палацу культури, Центру дитячо-юнацької творчості та СДЮК «Юність».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради