Міжнародні партнери проводитимуть тренінги з організації системи надання первинної медичної допомоги

28-08-2018

23 серпня заступник міського голови Інна Фесенко провела зустріч з головою Луганського обласного відділення Асоціації міст України, консультантом USAID Наталією Бойко з питання проведення тренінгів з організації системи надання первинної медичної допомоги на місцевому рiвнi.

Наталія Бойко нагадала, що Сєвєродонецьк став пілотним містом у проекті USAID з реформування первинної ланки медицини, успішно ввійшов у реформу і на сьогоднішній день впевнено просувається вперед.

Під час обговорення було зазначено, що для персоналу буде проведено 6 тренінгів для сімейних лікарів, керівного складу медичних закладів та спеціалістів рецепції Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги.

У свою чергу заступник міського голови Інна Фесенко подякувала міжнародним партнерам в особі Наталії Бойко за підтримку міських медичних установ первинної допомоги у комп’ютерному забезпеченні, автоматизації, а на сьогоднішній день, й тренінгах.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради