Міський голова Сєвєродонецька В.В. Казаков напередодні свята привітав видатних жінок міста

07-03-2017

6 березня у міському Палаці культури урочисто вшанували видатних жінок міста.

Перші вітальні слова зі сцени сказав міський голова міста Сєвєродонецька Валентин Казаков. Він поздоровив усіх жінок зі святом весни і краси, подякував прекрасній половині людства за уміння створити родинний затишок, за виховання дітей, за розуміння та підтримку. Побажав також миру, щастя, здоров’я, квітучої весни в серці, щоб чоловіки та діти кожного дня дарували радість та надихали на нові звершення в усіх сферах діяльності.

Вітали жінок в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький та заступник міського голови Олексій Ярош.

За бездоганну і сумлінну працю на благо рідного міста, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Міжнародного дня 8 березня видатні жінки міста отримали Почесні грамоти виконкому, грамоти виконкому та цінні подарунки.

В урочистостях також взяв участь народний депутат України Сергій Шахов.

Для прекрасних представниць жіночої статі був підготовлений святковий концерт «Ваша Величність Жінка!» за участі творчих колективів міського Палацу культури. Сюрпризом для присутніх стали виступи заслуженого артиста Української РСР Володимира Бистрякова та переможця п’ятого сезону «Х-Фактору» Дмитра Бабака.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради