Ви тут:

Міський етап гри «Сокіл» («Джура»)

05-05-2017
Категорія: 

27 квітня на площі Миру відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цього разу в конкурсі «Впоряд» брало участь 9 роїв сєвєродонецьких навчальних закладів: «Ватра» (СЗШ №5), Рій ім. Богдана Хмельницького (гімназія), «Молода Січ» (СЗШ №11), «Богуни» (СЗШ №13), «Гурт» (СЗШ №15), «Сизі орли» (СЗШ №16), «Незламні» (СЗШ №18), «Сєвєродонецькі отамани» (СЗШ №20), «Патріот» (Борівський НВК). На початку заходу учасників змагання привітав державним Гімном оркестр 53-ї окремої механізованої бригади.

В рамках конкурсу його учасники мали виконати низку завдань. Основна вправа – виконання прийомів муштрового впоряду у складі рою: шикування в однолаву, розмикання і змикання рою, перешикування рою з однолави в дволаву та навпаки, повороти на місці (праворуч, ліворуч, обернись), крок на місці, перешикування в колону по двоє, проходження урочистим ходом з виконанням військового вітання під час руху, проходження з виконанням ладової пісні.

На виконання вищеперерахованих завдань школярам відводилося 3-4 хвилини. За перевищення часу нараховувалися штрафні бали. Інколи це нелегка задача навіть для досвідчених бравих військових, а тут ці прийоми виконували підлітки з 8-10 класів. Завітав на конкурс поспілкуватися зі школярами та взяти участь у відкритті заходу заступник міського голови Олексій Ярош. «Ця гра виховує у підростаючого покоління патріотизм, стійкість, наполегливість, силу та витримку, – каже Олексій Іванович. – Дуже важливо гартувати характер змалку. Саме це й ставить на меті «Сокіл» («Джура»). І дуже приємно бачити на площі так багато прихильників цієї гри. Це значить, що ми виховуємо молодь правильно. Сподіваюся, сєвєродонецькі соколята вдало представлять наше місто на обласному етапі цього конкурсу».

Учасники наполегливо тренувалися і показали неабияку майстерність у виконанні прийомів. Все ж компетентне журі віддало 1-е місце рою СЗШ №18 «Незламні», 2-е – збірній СЗШ №15 «Гурт», 3-є місце поділили команди СЗШ №16 «Сизі орли» та СЗШ №5 «Ватра». Найкращі будуть представляти наше місто на обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»).

За інформацією газети «Сєвєродонецькі вісті»

Рейтинг: 
Голосов пока нет
259
0