Міська рада започаткувала для містян новорічно-різдвяні свята мікрорайонів

08-01-2020

На новорічно-різдвяне свято, що відбулося 4 січня, були запрошені Сєвєродонецькою міською радою всі жителі 77, 78, 81 мікрорайонів.
З цих мікрорайонів розпочалася низка новорічно-різдвяних зустрічей керівництва міста та депутатів Сєвєродонецької міської ради з мешканцями. Такі свята будуть проходити в різних частинах нашого міста.
На майданчики біля клубів «Самбо», «Восход» і «Факел» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» прийшли дітлахи з усіх прилеглих будинків.
Дітей і дорослих завітали поздоровити в.о. міського голови Вячеслав Ткачук і депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко. Вони поздоровили присутніх від міської ради, від депутатської групи «Сєвєродончани» - команди Ігоря Буткова з Новим 2020 роком та побажали миру, достатку і благополуччя кожній сім'ї.
Колективи Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» провели з дітьми розважальну програму: співали, танцювали, великі ростові ляльки водили з малюками хоровод. По завершенню свята всі присутні діти отримали святкові подарунки від депутатської групи «Сєвєродончани» - команди Ігоря Буткова.

Мешканці мікрорайонів ставили питання керівництву міста щодо нагальних проблем: тарифів на житлово-комунальні послуги, стану житлового фонду та комунікацій, благоустрою прибудинкової території, стану внутрішньоквартальних доріг.
«Ми багато робимо для міста: це і роботи з благоустрою, і ремонт доріг, ремонти в школах, лікарнях, однак, є та робота, яку ініціюють самі жителі і наша команда на чолі з Ігорем Бутковим вас чує і реагує на ваші прохання», - зазначив Вячеслав Петрович та пообіцяв мешканцям поступово вирішувати ці проблеми.