Міська рада працює над питанням повернення медичних сестер у школи

19-09-2019

18 вересня відбулося робоче засідання контрольної комісії Сєвєродонецької міської ради з питання постійного медичного обслуговування в загальноосвітніх закладах Сєвєродонецької міської ради за участю заступників міського голови та начальника відділу освіти. Обговорювалися два альтернативні варіанти вирішення питання – прийом у штат шкіл медичних сестер та укладання договору між школами та КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги». Який має закріпляти за школами медсестер, що працюють у штаті Центру. У кожного з варіантів є свої переваги і недоліки. Головні проблеми першого варіанту: відсутність підмін (медсестра захворіла і у школи іншої немає), необхідність кожній школі оформлювати медичну ліцензію, така медсестра не знаходиться у системі медичних закладів міста і не має її підтримки (її керівник – директор школи, а не лікар Центру). Недоліки другого варіанту – він суттєво дорожчий, а встановлення прейскуранту на послуги медичної сестри у школі – це регуляторний акт. Який потребує певного часу для прийняття.

Контрольна комісія зробила перерву в своїй роботі до п’ятниці. За цей час відділ освіти має з’ясувати думку директорів шкіл щодо обговорених варіантів, а департамент економіки міської ради перевірить обґрунтованість прейскуранту, який вже наданий центром первинної медико-санітарної допомоги.

Відеоматеріал: sed-rada.gov.ua/video/miska-rada-pracyuie-nad-pitannyam-povernennya-medichnih-sester-u-shkoli-video

Средняя: 3 (2 оценок)