Міська рада і надалі буде допомагати та співпрацювати з ОСББ

10-09-2019

На 70-й позачерговій сесії міської ради вирішено ліквідувати з 18.11.2019 року відділ розвитку ОСББ, реформування житлово-комунального господарства та економічного аналізу управління житлово-комунального господарства міської ради.

З обґрунтуванням прийняття рішення на сесії виступив перший заступник міського голови Олег Кузьмінов: «Відділ розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу виконав свою функцію. На даний час потрібне певне переформатування роботи з ОСББ і самого відділу, але співпраця буде продовжена. Наразі організаційно-правові заходи, пов’язані з реорганізацією, аналізуються і будуть запропоновані депутатам.

Головна причина ліквідації відділу - переформатування роботи з ОСББ. Необхідне посилення роботи в плані залучення інвестицій. Виділення грошей міською радою на програму розвитку ОСББ - це не інвестиції. Інвестиції - це ПРООН, це Фонд енергоефективності, який створений і буде розвиватися у нас в місті, а також інші інвестори та державні програми розвитку ОСББ. Важливо, що міська рада і надалі буде допомагати та співпрацювати з ОСББ».

Голова постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ (депутатська група «Сєвєродончани») Олена Буткова зазначила, що в 2017 році з бюджету міської ради для розвитку ОСББ та на заходи з реформування житлово-комунального господарства Сєвєродонецька було виділено 6,1 млн. грн, які ОСББ отримали. Крім того, «Міською цільовою програмою сприяння діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018-2019 роки» передбачалося виділення 12,2 млн. грн для поліпшення стану житлового фонду ОСББ. У тому числі 7 млн. грн на 2018 рік і 5,2 млн. грн на 2019 рік. Але попередня влада в особі Валентина Казакова та Ігоря Слєсарєва зробили все, щоб кошти не були виділені. Сьогодні ж потрібно провести серйозну роботу щодо залучення інвестицій.

Депутати доручили заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорію Пригебі взяти під особистий контроль проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з реорганізацією відділу і залученням інвестицій, та очолити робочу групу з даного питання.