Ви тут:

«Мамо, матінко, матусю…»

14-05-2018
Категорія: 

В ароматах білої акації й буйному цвітінні бузку прийшла цьогоріч найсвітліша дата – День матері.

Мамо, матінко, матусю. Скільки тепла таїть це магічне слово, яким ми називаємо найдорожчу на світі людину. Материнська любов  зігріває нас до старості. Мамині очі супроводжують нас у далеких життєвих мандрах, а її колискова вчить любові до рідного слова і землі. Все, що в нас є найкращого, все від неї, від рідної неньки.

Твоє, матусю дорога,

Святкуєм нині свято.

Зібралась разом дітвора,

Пісень і радощів багато.

Концертно-тематична програма «Мамо, матінко, матусю…» проходила на майданчику перед міським Палацом культури, тож всі бажаючі могли поринути у чарівний світ вишуканого мистецтва. Музичний супровід і вальс у виконанні учасників зразкового ансамблю бального танцю «Мрія» під керівництвом Віри Кулакової привернули увагу всіх, хто любить нас і кого любимо ми, – наших матерів. Заслужених аплодисментів вдячної публіки були удостоєні  й виступи народного ансамблю естрадної пісні «Луч» та народного ансамблю бального танцю «Еврика» (керівники О. Нежибовська і С. Кулаков).

Далі святкову естафету від самодіяльних колективів МПК прийняли учні Сєвєродонецької дитячої музичної школи №1. Свою майстерність продемонстрували солісти Анастасія Демченко (домра), Орина Бенецька та Єлизавета Кириченко (скрипка), Лілія Комарова (саксофон), Владислав Жулін (кларнет), Уляна Комарова (труба), Лука Харшиладзе (акордеон), Дар’я Бурцева і Марія Опалинська (флейта). Українські народні пісні прозвучали у виконанні юних вокалістів Катерини Тимофєєвої та Анастасії Рубан. А Віра Борсукова подарувала пісню «На зеленому горбочку» на слова Лесі Українки.

Мами, чиї діти виступали у складі ансамблів кларнетистів, скрипалів, флейтистів і віолончелістів та вокального ансамблю молодших класів «Чумацький шлях», теж мали привід для гордості. Талановита молодь підростає! А все починається з мами.

За матеріалами газети "Сєвєродонецькі вісті"

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
422
0