Львівських десантників вшанували у Сєвєродонецьку

02-06-2021

1 червня в Сєвєродонецьку в міському Палаці культури відбулася урочиста церемонія вшанування особливого складу 80-тої окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України (м.Львів).

В заході прийняли участь захисники-військові, керівництво і працівники Луганської обласної та Сєвєродонецької міської військово-цивільних адміністрацій, духовенство, артисти МПК та представники ЗМІ.

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай звернувся до захисників: ««Щойно я повернувся зі свята до Дня захисту дітей, на якому було багато радісних посмішок хлопців та дівчат. Дякую вам за те, що наші діти мають змогу на рідній землі спокійно жити, навчатися та відпочивати. Дякую, що ви захищаєте їх майбутнє. Бажаю вам всім здоров’я, в командирам – щоб з кожного бойового завдання всі підлеглі поверталися живими і неушкодженими».

Від Луганської обласної військово-цивільної адміністрації перший заступник керівника Олексій Смирнов вручив заступнику командира 80-тої окремої десантно-штурмової бригади Почесну грамоту за значний внесок у зміцнення національної безпеки.

Перший заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА, полковник  Ігор Робочий також привітав соратників: «Слава Україні! Маю велику честь бути серед вас – серед побратимів. Хочу побажати нам всім, щоб ми повернулися додому, щоб ми не мали бойових втрат, які на жаль є. Бажаю натхнення та перемог на всіх фронтах! Герої не вмирають!», а також вручив Подяку від СМВЦА за високий професіоналізм й сумлінне виконання службових (бойових) завдань з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей, а крім того – цінний подарунок з символікою міста Сєвєродонецьк.

Присутні вшанували пам’ять Героїв, які поклали своє життя за незалежність і територіальну цілісність держави та помолилися за них.

Під час заходу особовому складу військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, яка назавжди золотими літерами вписала в сучасну історію України оборону Луганського аеропорту та звільнення містечок і селищ Луганщини, було вручено також грамоти, подяки та цінні подарунки від Львівської облдержадміністрації і облради, Служби безпеки України та від духовенства.

Музичні номери-подарунки представили для Героїв-захисників артисти міського Палацу культури.

Средняя: 5 (4 оценок)