ЛІТЕРАТУРНО-ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З БОРИСОМ МОХОНЬКО

22-05-2019

Напередодні святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька, 21 травня в Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулась літературно-творча  зустріч з щирим патріотом рідного міста - поетом Борисом Мохонько. На зустріч завіта ланачальник відділу освіти міськради Лілія Талдонова, колишні колеги Бориса Борисовича освітяни і нинішні - поети, друзі та шанувальники його творчості.

Лілія Талдонова вручила поету подяку від в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та грамоту відділу освіти Сєвєродонецької міської ради і подякувала за творчість та багаторічну педагогічну роботу, а колектив Центру дитячої та юнацької творчості подарував спеціальний олівець для подальших творчих звершень.

Слід зазначити, що під час урочистого заходу панувала атмосфера доброго і такого бажаного усіма присутніми спілкування, щирих посмішок, поетичного натхнення і творчого запалу. За що потрібно віддати належне, в першу чергу, самому поетові тайого віршам, насиченим любов’ю до життя, людей, Бога, жінці, рідного міста і Батьківщини, які змогли емоційно розчулити кожного присутнього.

Борис Мохонько, отримавши освіту в Луганському педагогічному інституті за спеціальністю вчитель історії та суспільствознавства, на початку вісімдесятих років працював заступником директора ВПУ №53, а пізніше продовжив свою керівницьку діяльність вже на посаді директора ВПУ №98. З 1996 по 2005 рік Борис Борисович був завідуючим відділу освіти. Далі на нього чекало місце методиста з профорієнтації Сєверодонецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Тож, пропрацювавши усе своє трудове життя в сфері освіти, він доклав багато зусиль до її розвитку в нашому місті.

На сьогоднішній день Борис Борисович, як і раніше, і навіть з більшою віддачою «співпрацює» з поезією. В його поетичному арсеналі вже півтори тисячі віршів на різну тематику: історичні події, людські долі, почуття та взаємовідносини, природа, рідний край, життя країни і, зокрема, її громадян. За словами поета, свого виходу в світ очікує вже п’ятий збірник віршів, присвячений любові до людей.

Окрім віршів поета, на присутніх чекали й інші творчі сюрпризи від колективів художньої самодіяльності ЦДЮТ: неймовірно ніжна танцювальна композиція у виконанні зразкового хореографічного колективу «ГРАН-ПРІ», музичні номери від педагогів зразкового оркестру народних інструментів та пісня про Сєвєродонецьк у виконанні від усього серця і душі зразкового дитячо-юнацького вокального ансамблю «УСМІШКА».

Средняя: 5 (3 оценок)