Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

14-02-2019

14 лютого Координаційна рада з питань розвитку підприємництва вперше у цьому році зібралась на своє чергове засідання. Цього року її склад розширився. Головував на засіданні перший заступник міського голови Олег Кузьмінов.

На розгляді у порядку денному стояв проект регуляторного акта «Порядок розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торгівельної мережі пересувних об’єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецька», який попередньо вже розглядався.

Начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів Тетяна Красюк запевнила, що зауваження до проекту, які надійшли від Антимонопольного комітету, враховані. Регуляторний документ було оприлюднено для обговорення – зауважень не надходило.

Зосередили увагу члени координаційної ради на Таблиці критеріїв оцінки. Нею скористається Комісія у разі надходження двох і більше пропозицій на одну й ту ж територію, а отже перевага надаватиметься заявнику з найбільшою кількістю балів.

Голова Координаційної ради Олег Кузьмінов звернув увагу присутніх на необхідності існування такого Порядку, що регулюватиме розміщення пересувних об’єктів.

«Прийняття цього Порядку дозволить впорядкувати розміщення засобів пересувної мережі та захистити як права споживачів, так і суб’єктів підприємницької діяльності», - підкреслив Олег Юрійович.

Члени координаційної ради підтримали зазначений проект регуляторного акта та спрямували його на розгляд виконкому Сєвєродонецької міської ради.