Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

07-12-2018

На черговому засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва, яке відбулось 6 грудня, розглядалось два питання.

Проект регуляторного акта «Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення  м. Сєвєродонецька» розглядався вдруге.

Жодних зауважень не надійшло, тому голова Координаційної ради Ігор Слєсарєв запропонував спрямували документ на розгляд виконкому Сєвєродонецької міської ради. Члени координаційної ради одноголосно підтримали зазначений проект регуляторного акта.

Проект регуляторного акта «Порядок розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торгівельної мережі пересувних об’єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецька» попередньо вже розглядався.

Начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів Тетяна Красюк зазначила, що до проекту надійшли зауваження від Антимонопольного комітету, та вони потребують врахування.

Головуючий запропонував термін порушення суб’єктом господарювання часу роботи засобу пересувної мережі та залишення його на відведеному місці поза межами часу визначити «протягом кварталу».

Тепер проект документу згідно з чинним законодавством потребує повторної публікації для суспільного обговорення у міській суспільно-політичній газеті «Сєвєродонецькі вісті» та на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю