Конкурс підтримки ОСББ

25-04-2018

25.04.2018 року проведено перше засідання міської конкурсної комісії з відбору та затвердженню проектів на фінансування заходів «Міської цільової Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018 - 2019 роки».

Очолює комісію перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв. До її складу входять: начальник УЖКГ міськради Антон Ковалевський, начальник відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ та економічного аналізу УЖКГ міськради Роман Красюк та спеціалісти цього відділу, члени виконавчого комітету та депутати Сєвєродонецької міської ради.

На засіданні були присутні представники ОСББ зі співвласниками своїх будинків: ОСББ «ДОБРОДІЯ-23А», АОСББ «ФАВОРИТ», ОСББ «СІМ А», ОСББ «КОМФОРТ-9», ОСББ «НАУКА-ЦЕНТР», ОСББ «АБВГДЕЙКА», ОСББ «ВЕСТА СЄВЄРОДОНЕЦЬК», ОСББ «НОВІКОВА 23А», ОСББ «ГАГАРІНА 92», ОСББ «КРИЛО», ОСББ «НОВІКОВА 21», ОСББ «НОВІКОВА 23Б», ОСББ «ЕКОНОМ», ОСББ «ОРІОН СЄВЄРОДОНЕЦЬК», ОСББ «КУТ АГАФОНОВА-ПЕРШОТРАВНЕВОЇ,6», ОСББ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ ПРЕСТИЖ,11», ОСББ «ВІЛЄСОВА 16», ОСББ «МОНОЛІТ 22А», ОСББ «СОСНОВИЙ БІР, М. СЄВЄРОДОНЕЦЬК», ОСББ «БАРВИНОК-5А», ОСББ «ЮНІСТЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬК», ОСББ «РОЗУМНИЙ ДІМ», ОСББ «ЛУЧ», ОСББ «НАШДОМ №6», ОСББ «НАШДОМ»,  ОСББ «ФЕНІКС-26», ОСББ «НАШ ДОМ 17», ОСББ «ДОБРІ СУСІДИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКА». Протягом трьох годин були заслухані презентації всіх проектів, та комісія завершила своє перше засідання.

Подано 61 мікропроект: по капітальному ремонту ліфтового господарства на суму 662 084,23 грн. та капітальний ремонт житлового фонду на суму 13 890 245,51 грн. «Міською цільовою Програмою сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018 - 2019 роки» передбачено на 2018 рік виділення 7 000 000,00 гривень на підтримку ОСББ.

Як прокоментував перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, допомога з міського бюджету необхідна як в реалізації першочергових заходів капітального ремонту, так і у випадку участі ОСББ у впровадженні проектів за рахунок бюджетних коштів або міжнародних фондів на умовах співфінансування.

На наступному засіданні будуть визначені проекти - переможці на фінансування заходів Міської цільової Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018-2019 роки.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради