Конференція  до Дня охорони праці в Україні

06-05-2017

27 квітня у Сєвєродонецькій міській раді під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» пройшла конференція, присвячена Міжнародному дню охорони праці та Дню охорони праці в Україні.
Під час заходу за високий професіоналізм, якісні показники та особисті заслуги під час виконання службових обов’язків у сфері охорони праці на підприємствах міста та з нагоди професійного свята були нагороджені найкращі працівники підприємств. Грамотами Сєвєродонецької міської ради відзначено: провідного інженера з охорони праці відділу охорони праці ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» Олену Двулічанську та директора департаменту з інформаційних технологій цього підприємства Володимира Котова, інженера з охорони праці ТОВ «ТАУН СЕРВІС» Сергія Проскуріна, інженера з охорони праці ТОВ «Об’єднане господарство залізничного транспорту» Інну Трищ, інженера з охорони праці КЗ «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С. Прокоф’єва» Тамару Пригебу, начальника відділу охорони праці КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» Віру Горобець та інженера з охорони праці КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго».
Подяками нагороджено інженера з охорони праці Сєвєродонецького професійного ліцею Олену Доценко, інженера з охорони праці КП «Житлосервіс «Світанок» Ірину Маргаль, начальника відділу охорони праці Сєвєродонецького лінійного управління магістральних газопроводів Сергія Костецького, в.о. директора ПАТ «Луганське регіональне управління автобусних станцій» Мусліма Аліханова і директора ТОВ «НПКФ «МЕТА» Юрія Шинкаренка.
Церемонію нагородження провів заступник міського голови, голова міської комісії ТЕБ та НС Олександр Ольшанський. Він привітав присутніх з Днем охорони праці в Україні, який відзначається за ініціативи Міжнародної організації праці з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці.
«Я задоволений станом вашої роботи з охорони праці, техніки безпеки та виробничої санітарії, – зазначив Олександр Вікторович. – Адже ми маємо добрі показники і розуміємо, що створення сприятливих та безпечних умов праці для кожного працівника підприємства є необхідним фактором економічного та соціального розвитку нашого міста і держави в цілому».

У рамках заходу з доповідями про удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці, підвищення інформованості і вживання відомостей з охорони праці виробничого травматизму і профзахворювань, аналіз виробничого травматизму на підприємствах Луганської області за 2016 рік, а також про систему управління охороною праці на виробництві  як основну складову оптимізації збору та використання даних з охорони праці виступили провідні фахівці галузі. Серед них головний спеціаліст відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради Анастасія Пивоварова, заступник начальника управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної безпеки Головного управління Держпраці в Луганській області Вікторія Кленнікова та завідувач сектором профілактики травматизму і впровадження інформаційних технологій відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сєвєродонецьк Олександр Мурзенко.
Олеся ПЕТРОВА