Комісія з безпеки дорожнього руху

31-05-2019

30 травня відбулось засідання постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова.

12 питань стояли на порядку денному і потребували розгляду членів комісії. Звернення надійшли від городян, від ЛОДА, депутатів міськради, керівників виконавчих органів міської ради та підприємств, від Національної поліції.

Як завжди, обговорювались питання облаштування пішохідних переходів, «лежачих поліцейських», встановлення світлофорних об’єктів; серед іншого увагу приділили встановленню приладам контролю; у тому числі узгодили облаштування парковочних карманів на 30 машиномісць по вул. Танкістів, будинки 14 і 17.

Голова комісії - перший заступник міського голови Олег Кузьмінов доручив секретарю комісії - завідувачу сектору транспорту та зв’язку Андрію Ширшикову підготувати звернення до постійної Комісії з питань планування бюджету та фінансів міськради щодо виділення коштів на придбання дорожніх знаків.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере