Комісія з безпеки дорожнього руху

21-10-2020

16 жовтня відбулось чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху під головуванням заступника керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Олега Кузьмінова.

Як завжди обговорювались питання нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, світлофорних об’єктів, обладнання пішохідних переходів засобами примусового зниження швидкості; у тому числі облаштування майданчиків для паркування транспортних засобів тощо.

Серед іншого, на звернення мешканців щодо закриття проїзду вздовж будинку за адресою вул. Автомобільна, 21 (біля першого під’їзду) вирішено запланувати встановлення знаку (5.31) «Житлова зона», який був там раніше, але кимось несанкціоновано демонтований.

Одне з питань стосувалось недопущення руху транспорту навколо Паркового озера. Управлінням патрульної поліції в Луганській області зокрема зазначено, що у разі встановлення в районі Паркового дорожніх знаків (5.33 «Пішохідна зона» та 3.1 «проїзд заборонено») та погодження схеми організації дорожнього руху патрульна поліція контролюватиме дотримання водіями вимог дорожніх знаків. Зважаючи на це, голова комісії - заступник керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Олег Кузьмінов доручив запланувати проектні роботи щодо схеми організації дорожнього руху у парковій зоні та встановлення цих дорожніх знаків та засобів, що перешкоджають проїзду транспорту у паркову зону.

Комісією було також заплановано встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід» та нанесення дорожньої відповідної розмітки біля магазину «Хуторок» у смт. Метьолкіне. У смт. Воронове на перехресті вулиць Широка, Горького та Сонячна заплановано встановлення дорожніх знаків 2.3 «Головна дорога» та  1.33 «Діти».

Щодо світлофорного об’єкту на перехресті вул. Танкистів та пр-ту Хіміків вирішено за наявності фінансування запланувати його встановлення у 2021 році.