Кілька сотень сєвєродончан зустрічали Новий рік у казковому містечку біля МПК

02-01-2020

О першій годині 1 січня розпочалося святкування Нового року у казковому містечку біля міського палацу культури, у святкуванні прийняти участь кілька сотень жителів Сєвєродонецька.

Зі святом присутніх та усіх жителів міста привітали виконуючий обов’язки міського голови Вячеслав Ткачук, депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко, голова Молодіжного парламенту при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради Олег Бутков. Святкову програму проводили Дід Мороз та Снігуронька від МПК, у програмі були ігри, вікторини, конкурси тощо, присутні діти отримали солодкі подарунки від Сєвєродонецької міської ради (було роздано 150 подарунків). До третьої години світилися гірлянди на живій ялинці, світловий фонтан та святкові фігурки, працювали атракціони, можна було випити каву чи гарячий глінтвейн. Містяни, що приймали участь у заході, мали можливість дістатися додому міським електротранспортом,  робота якого у новорічну ніч була продовжена, а самі тролейбуси прикрашенні святковою ілюмінацією.

З Новим роком, шановні сєвєродончани!