Кікбоксинг WPKA: з Мінська – з золотом Чемпіонату світу

11-12-2017

З 29 листопада по 4 грудня у Мінську пройшли 7-і Всесвітні ігри бойових мистецтв. Ці престижні змагання зібрали на аренах столиці Білорусі відразу більш як 4 тисячі кращих бійців з 71 країни, які займаються 16 видами різних спортивних єдиноборств.

Важливою частиною програми ігор став Чемпіонат світу з кікбоксингу WPKA. У ньому брали участь 270 спортсменів з 17 держав.

За підсумками змагань, Національна збірна команда України з кікбоксингу WPKA здобула 13 золотих, 2 срібні та 4 бронзових медалей. До її складу входив двадцять один спортсмен з Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Луганської, Одеської, Чернігівської й Харківської областей. Серед них і 17-річний сєвєродончанин Артур Чернов, який став володарем золотої та срібної медалей Чемпіонату світу з кікбоксингу WPKA.

Для Артура, вихованця Школи гун-фу «Дракон і Тигр» та студента 1 курсу кафедри здоров'я людини та фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, це вже четверта, в його 12-річній спортивній кар'єрі, золота медаль світу з кікбоксингу.

Цього разу своїми перемогами в поєдинках Чемпіонату світу у Мінську він виконав норми Єдиної спортивної класифікації України на присвоєння йому почесного звання «Майстер спорту України» з кікбоксингу WPKA.

А. Сербін, наставник Школи гун-фу «Дракон і Тигр», Заслужений тренер України з кікбоксингу