Кікбоксинг WPKA: блискучі підсумки офіційного чемпіонату України 2018 року

27-02-2018

Збірна команда Луганської області з кікбоксингу WPKA повернулася зі столиці України з перемогами.

Виступаючи 22-25 лютого у змагальних розділах «Семі-контакт», «Лайт-контакт», «Фул-контакт» і «Лоу-кік», володарями золотих медалей офіційного чемпіонату України з кікбоксингу WPKA стали троє сєвєродончан: 9-річний Ярослав Березовський, 14-річна Софія Цилік та 15-річний Ілля Косаренко. Срібну медаль завоював 16-річний Сергій Зайцев також з Сєвєродонецька.

В цілому, команда, що складалася лише з шести юних спортсменів, здобула 19 призових місць – 4 перших, 10 других та 5 третіх. Цих результатів вони домоглися на змаганні, у якому зустрілися 926 учасників з 19 областей.

Всі спортсмени нашої обласної збірної тренуються у Школі гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем.

А. СЕРБІН, президент Луганської обласної федерації кікбоксингу WPKA, Заслужений тренер України з кікбоксингу