Катерина Безгинська обговорила питання протидії COVID-19 з представниками всіх конфесій та віросповідних напрямів регіону

13-05-2021

12 травня заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська провела засідання регіональної Консультативно-координаційної ради з питань сприяння діяльності релігійних організацій.

З представниками всіх конфесій та віросповідних напрямів Луганщини обговорили ситуацію з пандемією коронавірусу та проведення вакцинації від цієї хвороби.

Катерина Безгинська подякувала присутнім за те, що великодні свята відбулися майже без порушення карантинних вимог.

«Ми повинні пам’ятати, що ситуація з COVID-19 в Луганській області не найкраща, рівень захворюваності зростає. Попереду ще багато свят, тому закликаю вас дотримуватись карантинних обмежень та проводити активну роз’яснювальну роботу серед населення», – зазначила заступник голови облдержадміністрації.

Вона ознайомила присутніх керівників релігійних організацій зі статистикою захворювання на коронавірус та наголосила на важливості вакцинації.

Катерина Безгинська розповіла про наявні вакцини, процедуру щеплення, розвінчала міфи, що ширяться мережею Інтернет.

Учасники зустрічі поцікавились, коли в область надійде наступна партія вакцини та як правильно підготуватись до процесу щеплення тощо. Також було озвучено, що дехто з недовірою ставиться до вакцинальної кампанії, на що заступник голови ОДА зауважила: «Людям необхідно обережно поглинати інформацію, раджу користуватися лише офіційними та надійними джерелами. Вакцинуватися потрібно, бо лише так ми набудемо імунітету до коронавірусу».

На засіданні були присутні: Вікарій Луганської єпархії Української Православної Церкви, Єпископ Біловодський Павло (Валуйський); Кирило (Сіренко) уповноважений представник Луганської єпархії Православної Церкви України;  Благочинний Станично-Луганського району Олексій Храбров, Уповноважений представник управління Сєвєродонецької єпархії Української Православної Церкви, протоієрей Микола Запорожець; уповноважений представник обласного об’єднання громад Церкви  євангельських християн-баптистів на підконтрольній українській владі  території Луганської області, старший пресвітер Геннадій Шульженко; адміністратор (парох) парафії «Успіння Пресвятої Богородиці»  Української Греко-Католицької церкви міста Сєвєродонецька Сергій Безкуцький; голова релігійної організації мусульман «Бісмілля» міста Сєвєродонецька, імам Темур Берідзе;  голова іудейської релігійної громади міста Сєвєродонецька Юрій Шверк; уповноважений представник Церкви Адвентистів Сьомого Дня  на підконтрольній українській владі території Луганської області Олег Ларіонов; голова Луганського обласного об’єднання Української Церкви Християн Віри Євангельської, старший пресвітер Олександр Руденко.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/katerina_bezginska_obgovorila_pitannya...]]>