Інвестиції - 2019

21-01-2019

В.о. міського голови В’ячеслав Ткачук під час інтерв’ю анонсував інвестиційні проекти, які подані до фінансування в цьому році.

На конкурс інвестиційних програм (проектів) Європейського інвестиційного банку, які можуть бути реалізовані у 2019 році Сєвєродонецькою міською радою подані такі проекти:

- капітальний ремонт каналізаційного колектора Д 500 мм по вул. Вілєсова - вул. Науки потужністю 433 п.м – вартість 4 336,14 грн;

- відновлення гідрологічного і санітарного стану р. Борова з реконструкцією існуючої водозливної греблі – вартість 23 515,06 грн;

- капітальний ремонт басейну та підсобних приміщень ДЮСШ № 1 розташований за адресою: вул. Гоголя, 37 – вартість 3 789,62 грн;

- поточний та середній ремонт дороги по просп. Гвардійський– вартість 36 542,35 грн;

- поточний та середній ремонт дороги по вул. Синецький в м.Сєвєродонецьк – вартість 21 138,16 грн;

- поточний та середній ремонт дороги по вул. Ліщини – вартість 38 842,24 грн;

- поточний та середній ремонт дороги по вул. Промислова – вартість 23 407,41 грн.

До Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) подані проекти:

- капітальний ремонт СДЮСТШ ВВС "Садко" за адресою: вул. Маяковського, 19-А – вартість 6 188,484 грн;

- будівництво мереж зовнішнього електропостачання сел. Боброво – вартість 17 581,022 грн;

- капітальний ремонт каналізаційного колектора д 800 по вул. Курчатова протяжністю 800 п.м. та 433 п.м. – вартість 13 110,151 грн;

- відновлення гідрологічного і санітарного стану р. Борова з реконструкцією існуючої водозливної греблі – вартість 21 163,557 грн;

- реконструкція скверу по проспекту Космонавтів в районі будинку 25 – вартість 10 332,214 грн.

Перехідні проекти ДФРР з 2018 рік на 2019 рік:

- капітальний ремонт тенісних кортів КДЮСШ № 1 за адресою: вул. Федоренка, 33а – вартість 5 546,259 грн;

- реконструкція заплавного мосту № 1 м. Сєвєродонецьк – вартість 19 427,714 грн;

Крім того, в.о. міського голови зазначив, що підготовлено інвестиційний проект з капітального ремонту стадіону КДЮСШ №2 за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул.Сметаніна 5а загальною сумою 189 748,340 грн.

Також В’ячеслав Петрович звернув увагу присутніх, що на конкурси проектів в цьому році подаються також наступні об’єкти:

- будівництво стадіону з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49 а;

- реконструкція будівлі комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) загального розвитку № 45 «Джерельце» Сєвєродонецької міської ради, за адресою: с. Борівське, вул. Колгоспна,30;

- реконструкція КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 24 «Сніжинка» за адресою: вул. Енергетиків, 15;

- комплексна забудова території 84 мікрорайону;

- будівництво багатоквартирних житлових будинків, за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, 80 мікрорайон;

- будівництво інженерно-транспортної інфраструктури в с. Воєводівка;

- будівництво мереж зовнішнього освітлення по вул. Об’їзна;

- будівництво мереж зовнішнього освітлення по вул. Об’їзна до житлового району Щедрищеве.

В.о. міського голови В’ячеслав Ткачук зазначив, що під час зустрічі минулого тижня в Луганській облдержадміністрації виникла ідея реалізації програми під робочою назвою «Чисте довкілля», мета якої - створення належних умов для проживання сєвєродончан та отримання поливальної техніки для зелених насаджень, техніки для прибирання не тільки доріг, а й внутрішньоквартальних доріжок та тротуарів. І сьогодні управління ЖКГ повинне надати цю програму. «За підтримки ЛОДА ми сподіваємося, що ця пропозиція, яка має суспільне значення для нашого міста, буде розглянута та включена до Стратегії розвитку Луганської області на 2019 рік. Ми сподіваємося отримати таке ж фінансування, як і Станиця Луганська, яка отримала вісім одиниць дорожньої та прибиральної техніки» - наголосив В’ячеслав Петрович.

На сьогоднішній день міськрадою подано проектів на загальну суму 437 мільйонів гривень по всім видам інвестиційного фінансування.

Средняя: 5 (3 оценок)