Інформація Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області

10-10-2016

08.10.2016 року  о 07 годині 10 хвилин на пульт зв’язку ДПРЧ-12 м. Сєвєродонецька  Головного управління ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення про те, що за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька 5А з вікна квартири на 2-му поверсі йде дим.

Одразу ж після повідомлення, на місце події було здійснено виїзд пожежного розрахунку на  АППД-2. По прибуттю в ході проведення розвідки встановлено, що загоряння виникло  у кімнаті квартири на другому поверсі. Загорівся диван. Вогнем знищено: домашні речі, стеля та диван  на площі 0,5 кв. м, стіни.  З квартири була евакуйована господарка 1934 року народження з ознаками отруєння чадним газом та опіками, яка згодом померла в кареті швидкої допомоги.

Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроприладів.