Ігор Слєсарєв взяв участь у молитовному сніданку з нагоди 80-річчя Луганської області

02-06-2018

Перший Луганський обласний молитовний сніданок, який відбувся 2 червня, був присвячений 80-річчю від дня утворення Луганської області. Він зібрав значну кількість гостей, а саме: керівників Луганської ОДА, керівників правоохоронних та силових структур, міських голів, голів райадміністрацій, районних рад та об’єднаних територіальних громад, голів професійних асоціацій, духовних керівників обласних об’єднань/управлінь релігійних організацій та окремих спільнот віруючих; представників бізнесу та підприємництва. Особливу категорію запрошених та присутніх складали діти з сімей парафіян та внутрішньо переміщених осіб. Сєвєродонецьку міську раду представляв перший заступник міського голови  Ігор Слєсарєв.Усього зібралося близько 150 осіб.

Представники всіх конфесій та віросповідних напрямів піднесли свої молитви за мир та благополуччя в Україні, на Луганщині, за керівництво Української держави та області, за захисників України.

До молитви "Отче наш" було запрошено Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Сєвєродонецького і Старобільського.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю